Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Zasada trzech

zadania

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zasada trzech to jedna z najprostszych (dlatego ten artykuł jest tak krótki 🙂 i najbardziej efektywnych technik zarządzania czasem. Doskonale sprawdza się, gdy każdy Twój dzień jest przepełniony zadaniami, a Ty jednocześnie nie chcesz tracić z widoku tego, co dla Ciebie najważniejsze.

JAK DZIAŁA ZASADA TRZECH?

  1. Po pierwsze zapisz trzy zadania, które chcesz wykonać dzisiaj.
  2. Po drugie zapisz trzy zadania, które chcesz wykonać w tym tygodniu.
  3. Po trzecie zapisz trzy cele, które chcesz osiągnąć w tym roku. Ten krok oczywiście robimy raz do roku lub gdy wykonamy już wszystkie roczne zadania.
  4. Uzupełnij każde zadanie o czas, jaki jest potrzebny na jego wykonanie. Jeżeli to konieczne to rozpisz bardziej szczegółowo cele.
  5. Następnie, oczywiście w miarę możliwości, zaczynaj realizację zadań od tych, które uznałeś za najważniejsze.
Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Tobias van Schneider i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sprzątanie kuchni

Porządkowanie – część 9: Kuchnia

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, których nie lubię sprzątać. Może dlatego, że pełno w nim naczyń, garnków, sztućców, sprzętów, żywności, pojemników i różnych zakamarków.

sprzątanie przedpokoju

Porządkowanie – część 8: Przedpokój

Wejście do domu to często pierwsze pomieszczenie, które widzą goście, gdy wchodzą do Twojego domu. Zagracony hol wejściowy robi złe wrażenie, idealnie byłoby zatem, gdyby

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Jak zacząć i nie przestać

POCZEKAJ - MOŻE CHCESZ E-BOOKA?

Chcesz otrzymać darmowego e-booka Jak zacząć i nie przestać? z 15 piekielnie skutecznymi radami, które pomogą Ci osiągać cele i budować nawyki? Jeżeli tak, to dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych z blogiem. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].