Warto przeczytać w sieci #9

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Sztuka rozbierania – bardzo sympatyczny i krótki wpis o tym, dlaczego warto rozbierać i na co pozytywnie wpływa rozbieranie J

Focus and the Role of Reflective Thinking – wpis poświęcony znaczeniu skupienia i refleksji w planowaniu czasu, osiąganiu celów i zarządzaniu sobą. Dość długi, ale wart przeczytania.

PROJEKT SUKCES | Krok 1: Zrezygnuj, PROJEKT SUKCES | Krok 2: Zachowuj się jak zawodowiec i zarabiaj jak zawodowiec, PROJEKT SUKCES | Krok 3: Naucz się ryzykować, PROJEKT SUKCES | Krok 4: Weź się do roboty, PROJEKT SUKCES | Krok 5: Daj się lubić – dzisiaj zaszalałem i za jednym zamachem proponuję do przeczytania serię pięciu wpisów Edyty Zając na temat sukcesu. Każdy z nich porusza jedną ważną w życiu i w dążeniu do sukcesu kwestię. Moim skromnym zdaniem najlepszy jest krok 4 – weź się do roboty. Zwłaszcza komiks, który pokazuje bez owijania w bawełnę, jak kończą wieczni marzyciele.

Nine Skills Worth Teaching Your Children to Build Personal and Financial Independence – świetny i rozbudowany wpis na temat umiejętności, które powinni rodzice rozwijać u swoich dzieci, aby w przyszłości osiągnęły niezależność osobistą i finansową.

50 Must-Read Psychology Books – takie krótkie 😉 zestawienie książek, które warto przeczytać.  Zamieszczam, gdyby okazało się, że nie masz pomysłu na kolejną lekturę 😉

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

WYZWANIE – #ZRÓB MIEJSCE NA TO, CO WAŻNE

marzenia

Już 20 października rusza WYZWANIE „Zrób miejsce na to, co ważne”, które pomoże Ci nie tylko uporządkować tydzień, ale również znaleźć w nim czas na te aktywności, na które do tej pory nie znajdowałeś czasu.
Wyzwanie będzie trwało 16 dni i składało się z 6 modułów, które pomogą Ci zrobić miejsce na to, co ważne.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Nawigacja