Warto przeczytać w sieci #69

Już niedługo koniec 2019 roku i początek 2020 roku. Wow. Jestem pod wrażeniem, tego jak ten czas leci. Nowy rok niesie ze sobą zmiany, które dotknęły również tą serię. Od nowego roku nie będzie już artykułów z serii Warto przeczytać, a ten to już ostatni wpis z serii. Kolejne informacje o artykułach, które warto przeczytaj będę przesyłał wyłącznie do osób zapisanych na newsletter. Więc jeżeli lubiłeś tę serię i nadal chcesz otrzymywać e-maile do ciekawych artykułów, to zachęcam do zapisania się na newsletter.

WARTO PRZECZYTAĆ:

HOW TO BUILD SELF-ESTEEM (AND DOES IT EVEN MATTER?) – sporo gorzkich słów o kulcie wysokiej samooceny.
Jedna osoba – żyjesz w świecie wymówek, w którym za Twoje niepowodzenia odpowiadają wszyscy oprócz ciebie, czy może jednak jesteś po jasnej stronie mocy.
“Wróciłam. Nie chcieliśmy żyć jak Australijczycy” [Zawróceni] – kubeł zimnej wody na tych, którzy żyją snem o emigracji, bezkrytycznie patrzą na nasz kraj i uważają, że gdzie indziej jest lepiej. Wywarzony artykuł / wywiad z emigrantką, która po trzech latach wróciła z australijskiego raju.
How a Password Changed My Life – czy hasło do komputera może zmienić nasze życie? Na pewno zmieniło życie pewnego grafika.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

koło życia

Koło życia

Czasami nachodzi nas refleksja, że coś jest nie tak w naszym życiu, czegoś nam brakuje. Czujemy, że coś musimy zmienić, ale nie wiemy co. W

produktywność

Rób mniej, ale lepiej i mądrzej

Zazwyczaj, gdy myślimy o produktywności, czy efektywności, to jednym z pierwszy skojarzeń, jakie przychodzą nam do głowy, jest robienie więcej i szybciej. Ba wydaje nam

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.