Warto przeczytać w sieci #69

Już niedługo koniec 2019 roku i początek 2020 roku. Wow. Jestem pod wrażeniem, tego jak ten czas leci. Nowy rok niesie ze sobą zmiany, które dotknęły również tą serię. Od nowego roku nie będzie już artykułów z serii Warto przeczytać, a ten to już ostatni wpis z serii. Kolejne informacje o artykułach, które warto przeczytaj będę przesyłał wyłącznie do osób zapisanych na newsletter. Więc jeżeli lubiłeś tę serię i nadal chcesz otrzymywać e-maile do ciekawych artykułów, to zachęcam do zapisania się na newsletter.

WARTO PRZECZYTAĆ:

HOW TO BUILD SELF-ESTEEM (AND DOES IT EVEN MATTER?) – sporo gorzkich słów o kulcie wysokiej samooceny.
Jedna osoba – żyjesz w świecie wymówek, w którym za Twoje niepowodzenia odpowiadają wszyscy oprócz ciebie, czy może jednak jesteś po jasnej stronie mocy.
“Wróciłam. Nie chcieliśmy żyć jak Australijczycy” [Zawróceni] – kubeł zimnej wody na tych, którzy żyją snem o emigracji, bezkrytycznie patrzą na nasz kraj i uważają, że gdzie indziej jest lepiej. Wywarzony artykuł / wywiad z emigrantką, która po trzech latach wróciła z australijskiego raju.
How a Password Changed My Life – czy hasło do komputera może zmienić nasze życie? Na pewno zmieniło życie pewnego grafika.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

multitasking

MULTITASKING – JAK PRZESTAĆ TO ROBIĆ?

Multitasking, czyli wielozadaniowość, stał się przekleństwem współczesnych czasów. Nie wiem jak Ty, ale ja zazwyczaj, gdy słyszę słowo multitasking, to widzę człowieka, który ma kilka

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.