Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #69

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Już niedługo koniec 2019 roku i początek 2020 roku. Wow. Jestem pod wrażeniem, tego jak ten czas leci. Nowy rok niesie ze sobą zmiany, które dotknęły również tą serię. Od nowego roku nie będzie już artykułów z serii Warto przeczytać, a ten to już ostatni wpis z serii. Kolejne informacje o artykułach, które warto przeczytaj będę przesyłał wyłącznie do osób zapisanych na newsletter. Więc jeżeli lubiłeś tę serię i nadal chcesz otrzymywać e-maile do ciekawych artykułów, to zachęcam do zapisania się na newsletter.

WARTO PRZECZYTAĆ:

HOW TO BUILD SELF-ESTEEM (AND DOES IT EVEN MATTER?) – sporo gorzkich słów o kulcie wysokiej samooceny.
Jedna osoba – żyjesz w świecie wymówek, w którym za Twoje niepowodzenia odpowiadają wszyscy oprócz ciebie, czy może jednak jesteś po jasnej stronie mocy.
“Wróciłam. Nie chcieliśmy żyć jak Australijczycy” [Zawróceni] – kubeł zimnej wody na tych, którzy żyją snem o emigracji, bezkrytycznie patrzą na nasz kraj i uważają, że gdzie indziej jest lepiej. Wywarzony artykuł / wywiad z emigrantką, która po trzech latach wróciła z australijskiego raju.
How a Password Changed My Life – czy hasło do komputera może zmienić nasze życie? Na pewno zmieniło życie pewnego grafika.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

metoda 4d

Metoda 4D

Borykasz się z dużą liczbą e-maili, ktoś coś ciągle od Ciebie chce? Jest proste rozwiązanie pomagające poradzić sobie z nadmiarem zadań i wiadomości.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.