Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #69

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już niedługo koniec 2019 roku i początek 2020 roku. Wow. Jestem pod wrażeniem, tego jak ten czas leci. Nowy rok niesie ze sobą zmiany, które dotknęły również tą serię. Od nowego roku nie będzie już artykułów z serii Warto przeczytać, a ten to już ostatni wpis z serii. Kolejne informacje o artykułach, które warto przeczytaj będę przesyłał wyłącznie do osób zapisanych na newsletter. Więc jeżeli lubiłeś tę serię i nadal chcesz otrzymywać e-maile do ciekawych artykułów, to zachęcam do zapisania się na newsletter.

WARTO PRZECZYTAĆ:

HOW TO BUILD SELF-ESTEEM (AND DOES IT EVEN MATTER?) – sporo gorzkich słów o kulcie wysokiej samooceny.
Jedna osoba – żyjesz w świecie wymówek, w którym za Twoje niepowodzenia odpowiadają wszyscy oprócz ciebie, czy może jednak jesteś po jasnej stronie mocy.
“Wróciłam. Nie chcieliśmy żyć jak Australijczycy” [Zawróceni] – kubeł zimnej wody na tych, którzy żyją snem o emigracji, bezkrytycznie patrzą na nasz kraj i uważają, że gdzie indziej jest lepiej. Wywarzony artykuł / wywiad z emigrantką, która po trzech latach wróciła z australijskiego raju.
How a Password Changed My Life – czy hasło do komputera może zmienić nasze życie? Na pewno zmieniło życie pewnego grafika.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone