Warto przeczytać w sieci #67

Dzisiaj będzie bez długich wstępów. Prosto z mostu zapraszam Cię do lektury artykułów wartych przeczytania.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Czy w ogóle da się mieć „udane życie”? – takie z naszych marzeń, gdzie mamy te wszystkie rzeczy, które fantazja nam podsunęła i o których tak bardzo marzymy.

Produktywność – czym jest i czy to dla Ciebie? – świetna rozprawa z mitami na temat produktywności.

Niewykorzystany potencjał Gamifikacji – o tym jak można twórczo wykorzystać mechanizmy gamifikacji by system motywacyjny stał się bardziej angażujący i nastawiony na długoterminowe cele.

Kryzys zdrowia psychicznego – o przyczynach problemów ze zdrowiem psychicznym, stanie zdrowia psychicznego na świecie, smutnych perspektywach na przyszłość i pomysłach jak to zmienić.

10 Excuses the Mind Will Tell You Before You Take the Next Step – po przeczytaniu tego artykułu poczułem się jakbym czytał o sobie. Każda z tych wymówek pojawiła się wielokrotnie w mojej głowie. Niektóre z nich są stałymi gośćmi, z którymi toczę nierówną walkę i czasami mam wrażenie, że nie warto. Ale autorzy mają rację trzeba walczyć z podsuwanymi przez nasz mózg wymówkami i podpowiadają jak to robić.

Wypalenie zawodowe – czym jest i jak sobie z nim radzić? – Jacek Kłosiński dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z wypaleniem zawodowym. Jednocześnie pisze czym jest wypalenie zawodowe, jak je odróżnić od wynudzenia zawodowego.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez John-Mark Smith i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Jedna zmiana na raz!

Często jest tak, że chcemy dokonać dużych zmian w swoim życiu, takich jak zadbać o swoje zdrowie, zacząć uprawiać sport, być bardziej produktywnym, uczyć się,

zadania

Zasada trzech

Zasada trzech to jedna z najprostszych (dlatego ten artykuł jest tak krótki 🙂 i najbardziej efektywnych technik zarządzania czasem. Doskonale sprawdza się, gdy każdy Twój

jak czytać więcej książek

Jak czytać więcej książek?

Czytanie książek to jedna z moich ulubionych aktywności. Czytam regularnie i sprawia mi to dużo radości, chociaż znalezienie czasu na książkę nie zawsze jest łatwe.

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.