Warto przeczytać w sieci #67

Dzisiaj będzie bez długich wstępów. Prosto z mostu zapraszam Cię do lektury wpisów wartych przeczytania.

Warto przeczytać:

Czy w ogóle da się mieć „udane życie”? – takie z naszych marzeń, gdzie mamy te wszystkie rzeczy, które fantazja nam podsunęła i o których tak bardzo marzymy.

Produktywność – czym jest i czy to dla Ciebie? – świetna rozprawa z mitami na temat produktywności.

Niewykorzystany potencjał Gamifikacji – o tym jak można twórczo wykorzystać mechanizmy gamifikacji by system motywacyjny stał się bardziej angażujący i nastawiony na długoterminowe cele.

Kryzys zdrowia psychicznego – o przyczynach problemów ze zdrowiem psychicznym, stanie zdrowia psychicznego na świecie, smutnych perspektywach na przyszłość i pomysłach jak to zmienić.

10 Excuses the Mind Will Tell You Before You Take the Next Step – po przeczytaniu tego wpisu poczułem się jakbym czytał o sobie. Każda z tych wymówek pojawiła się wielokrotnie w mojej głowie. Niektóre z nich są stałymi gośćmi, z którymi toczę nierówną walkę i czasami mam wrażenie, że nie warto. Ale autorzy mają rację trzeba walczyć z podsuwanymi przez nasz mózg wymówkami i podpowiadają jak to robić.

Wypalenie zawodowe – czym jest i jak sobie z nim radzić? – Jacek Kłosiński dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z wypaleniem zawodowym. Jednocześnie pisze czym jest wypalenie zawodowe, jak je odróżnić od wynudzenia zawodowego.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez John-Mark Smith i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.