Warto przeczytać w sieci #66

Wiosna wiosną, lato latem, ale nie ma to jak jesień. Dłuższe wieczory sprzyjają znajdowaniu czasu na małe przyjemności, takie jak czytanie. Zatem, jeżeli lubisz czytać, a mniemam po Twojej obecności tutaj, że tak, to zapraszam do lektury.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Siła czy wada? Na czym się koncentrujesz? – oto jest pytanie, czy skupić się na wadach i je poprawić, czy może też skoncentrować się na silnych stronach? Możliwe, że w tym artykule znajdziesz odpowiedź, ja znalazłem 🙂

Pochwała „nudnego” życia – Krzysztof Wysocki opisał w prostych i krótkich słowach to dlaczego przeciwnicy planowania nie mają racji. Podpisuje się dwoma rękoma.

Factfulness Summary: How to Think Clearly About the World – kilka pułapek myślowych, w które łatwo wpadamy, gdy myślimy o świecie i otaczających nas wydarzeniach. Warto przeczytać choćby dlatego, że często te pułapki myślowe są wykorzystywane po to, by nami manipulować.

Prokrastynacja jak sobie radzić – samodzielne leczenie w 2 krokach – na początku pomyślałem, że nie można tematu prokastynacji zamknąć w dwóch krokach, a jednak myliłem się. Punkt, a nawet dwa dla Dawida za zwięzłość.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Ksenia Makagonova i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Jedna zmiana na raz!

Często jest tak, że chcemy dokonać dużych zmian w swoim życiu, takich jak zadbać o swoje zdrowie, zacząć uprawiać sport, być bardziej produktywnym, uczyć się,

zadania

Zasada trzech

Zasada trzech to jedna z najprostszych (dlatego ten artykuł jest tak krótki 🙂 i najbardziej efektywnych technik zarządzania czasem. Doskonale sprawdza się, gdy każdy Twój

jak czytać więcej książek

Jak czytać więcej książek?

Czytanie książek to jedna z moich ulubionych aktywności. Czytam regularnie i sprawia mi to dużo radości, chociaż znalezienie czasu na książkę nie zawsze jest łatwe.

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.