Warto przeczytać w sieci #66

Wiosna wiosną, lato latem, ale nie ma to jak jesień. Dłuższe wieczory sprzyjają znajdowaniu czasu na małe przyjemności, takie jak czytanie. Zatem, jeżeli lubisz czytać, a mniemam po Twojej obecności tutaj, że tak, to zapraszam do lektury.

Warto przeczytać:

Siła czy wada? Na czym się koncentrujesz? – oto jest pytanie, czy skupić się na wadach i je poprawić, czy może też skoncentrować się na silnych stronach? Możliwe, że w tym wpisie znajdziesz odpowiedź, ja znalazłem 🙂

Pochwała „nudnego” życia – Krzysztof Wysocki opisał w prostych i krótkich słowach to dlaczego przeciwnicy planowania nie mają racji. Podpisuje się dwoma rękoma.

Factfulness Summary: How to Think Clearly About the World – kilka pułapek myślowych, w które łatwo wpadamy, gdy myślimy o świecie i otaczających nas wydarzeniach. Warto przeczytać choćby dlatego, że często te pułapki myślowe są wykorzystywane po to, by nami manipulować.

Prokrastynacja jak sobie radzić – samodzielne leczenie w 2 krokach – na początku pomyślałem, że nie można tematu prokastynacji zamknąć w dwóch krokach, a jednak myliłem się. Punkt, a nawet dwa dla Dawida za zwięzłość.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Ksenia Makagonova i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.