Warto przeczytać w sieci #65

Obiecałem sobie kiedyś, że nigdy nie będę straszył początkiem nowego roku szkolnego, tak będzie i teraz. Zamiast tego podrzucam kilka artykułów, które warto przeczytać.

Warto przeczytać:

Wczoraj skończyło się wczoraj – lubię wpisy Andrzeja Tucholskiego, nastrajają mnie sentymentalnie. Nie wiem co prawda czy to dobrze dla niego, ale dla mnie na pewno. Tym razem Andrzej napisał o porzucaniu różnych zajęć, które przez wiele lat były naszymi nawykami i poniekąd określały, to kim byliśmy. Dla jednego może to być porzucenie piłki nożnej, w którą grał od 6 roku życia, dla kogoś innego mogą to być gry komputerowe, czy muzyka, po którą nigdy więcej już nie sięgnął.
Wstyd. Jak działa i jak go uwolnić? – wstyd. Kto go nie odczuwa? W małych dawkach jest niezbędny, ale gdy przekroczy pewien poziom, staje się szkodliwy. Michał Pasterski podpowiada nie tylko, jak radzić sobie ze wstydem, ale również wyjaśnia, skąd się bierze i jakie mechanizmy nim sterują.
Czym jest stalking? – obszerny artykuł o stalkingu i wiążącymi się z nim problemami, jakie dotykają ofiarę. Problemami nie tylko ze strony sprawcy, ale również otoczenia.
10 Amazing Organizational Ideas to Boost Productivity – 10 rad na temat tego, jak podnieść swoją produktywność.
Cutting Through Indecision & Overthinking – jeżeli nie możesz ruszyć dalej i utknąłeś w pętli ciągłego analizowania i rozważania, to w tym artykule znajdziesz podpowiedź jak sobie z tym poradzić.
Złoty most, czyli jak dać drugiej stronie wyjść z twarzą? – bardzo proste rozwiązanie pomagające w wielu życiowych sytuacjach.
EXTREME OWNERSHIP: ODPOWIEDZIALNOŚĆ I JEJ UNIKANIE – o odpowiedzialności w firmowym świecie. O tym, dlaczego ludzie jej unikają (również Ci na stanowiskach kierowniczych) i co zrobić by było inaczej.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Aziz Acharki i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.