Warto przeczytać w sieci #65

Obiecałem sobie kiedyś, że nigdy nie będę straszył początkiem nowego roku szkolnego, tak będzie i teraz. Zamiast tego podrzucam kilka artykułów, które warto przeczytać.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wczoraj skończyło się wczoraj – lubię artykuły Andrzeja Tucholskiego, nastrajają mnie sentymentalnie. Nie wiem co prawda czy to dobrze dla niego, ale dla mnie na pewno. Tym razem Andrzej napisał o porzucaniu różnych zajęć, które przez wiele lat były naszymi nawykami i poniekąd określały, to kim byliśmy. Dla jednego może to być porzucenie piłki nożnej, w którą grał od 6 roku życia, dla kogoś innego mogą to być gry komputerowe, czy muzyka, po którą nigdy więcej już nie sięgnął.
Wstyd. Jak działa i jak go uwolnić? – wstyd. Kto go nie odczuwa? W małych dawkach jest niezbędny, ale gdy przekroczy pewien poziom, staje się szkodliwy. Michał Pasterski podpowiada nie tylko, jak radzić sobie ze wstydem, ale również wyjaśnia, skąd się bierze i jakie mechanizmy nim sterują.
Czym jest stalking? – obszerny artykuł o stalkingu i wiążącymi się z nim problemami, jakie dotykają ofiarę. Problemami nie tylko ze strony sprawcy, ale również otoczenia.
10 Amazing Organizational Ideas to Boost Productivity – 10 rad na temat tego, jak podnieść swoją produktywność.
Cutting Through Indecision & Overthinking – jeżeli nie możesz ruszyć dalej i utknąłeś w pętli ciągłego analizowania i rozważania, to w tym artykule znajdziesz podpowiedź jak sobie z tym poradzić.
Złoty most, czyli jak dać drugiej stronie wyjść z twarzą? – bardzo proste rozwiązanie pomagające w wielu życiowych sytuacjach.
EXTREME OWNERSHIP: ODPOWIEDZIALNOŚĆ I JEJ UNIKANIE – o odpowiedzialności w firmowym świecie. O tym, dlaczego ludzie jej unikają (również Ci na stanowiskach kierowniczych) i co zrobić by było inaczej.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Aziz Acharki i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

eksperymentowanie

Nie bój się eksperymentować!

Dokładnie, nie bój się eksperymentować! Nie bój się sprawdzać i próbować nowych rozwiązań. Jeżeli chcesz osiągnąć jakiś cel, chcesz coś zmienić w swoim życiu, to

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.