Warto przeczytać w sieci #64

Okazało się, że byłem w błędzie, myśląc, że w wakacje nie ma czasu buszować po Internecie. Oj, jest sporo czasu i oto efekty tego buszowania.

Warto przeczytać:

The Speed of Right – krótki artykuł o tym, dlaczego czasem lepiej zwolnić i zrobić mniej niż więcej.
How To Stay On Track With Your Goals All Year – kilka podpowiedzi jak pamiętać i śledzić cele przez cały rok.
What Does Productivity Mean to You? Four Important Questions to Ask Yourself – z produktywnością jest jak z przesądami, każdy ma swoje przekonania i wierzenia. Warto jednak od czasu do czasu zastanowić się, czy są to właściwie przekonania i co tak naprawdę oznacza dla nas produktywność.
No, you can’t make a person change – każdy chce pomóc zmienić się komuś ze swoich bliskich. Czasami jest to przyjaciel, kiedy indziej mąż, żona, czy dzieci. Ale tak naprawdę bez ich zaangażowania jest to niemożliwe. Spokojnie jest rozwiązanie, które może wam w tym pomóc nawet zainspirować bliskich do zmiany.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Stink Pickle i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.