Warto przeczytać w sieci #64

Okazało się, że byłem w błędzie, myśląc, że w wakacje nie ma czasu buszować po Internecie. Oj, jest sporo czasu i oto efekty tego buszowania.

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Speed of Right – krótki artykuł o tym, dlaczego czasem lepiej zwolnić i zrobić mniej niż więcej.
How To Stay On Track With Your Goals All Year – kilka podpowiedzi jak pamiętać i śledzić cele przez cały rok.
What Does Productivity Mean to You? Four Important Questions to Ask Yourself – z produktywnością jest jak z przesądami, każdy ma swoje przekonania i wierzenia. Warto jednak od czasu do czasu zastanowić się, czy są to właściwie przekonania i co tak naprawdę oznacza dla nas produktywność.
No, you can’t make a person change – każdy chce pomóc zmienić się komuś ze swoich bliskich. Czasami jest to przyjaciel, kiedy indziej mąż, żona, czy dzieci. Ale tak naprawdę bez ich zaangażowania jest to niemożliwe. Spokojnie jest rozwiązanie, które może wam w tym pomóc nawet zainspirować bliskich do zmiany.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Stink Pickle i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

multitasking

MULTITASKING – JAK PRZESTAĆ TO ROBIĆ?

Multitasking, czyli wielozadaniowość, stał się przekleństwem współczesnych czasów. Nie wiem jak Ty, ale ja zazwyczaj, gdy słyszę słowo multitasking, to widzę człowieka, który ma kilka

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.