Warto przeczytać w sieci #63

W końcu zaczęły się wakacje. Z jednej strony super, zwłaszcza że wybieram się na urlop. Z drugiej natomiast gorzej, bo jest mniej czasu na buszowanie po Internecie. Mam nadzieję, że nie uważasz, że się mylę i tak jak ja wolisz spędzać czas na dworze.

WARTO PRZECZYTAĆ:

#FAKEFREEDOM – krótki artykuł o tym czym różni się wolność od możliwości wyboru.

Perfectionism is All Lies and Oversimplifications, Part One Million – krytyka zbyt optymistycznych treści w Internecie, które wywołują w nas poczucie winy. Piękni, młodzi, bogaci i szczęśliwi, ale tylko na zdjęciach.

W jakim kraju kultura organizacyjna jest najbardziej podobna do naszej? – ciekawe wyniki badań na temat kultury organizacyjnej w Polsce i na świecie. Bliżej nam do ……. niż do Szwedów. A pod tym adresem możecie porównywać różne kraje świata pod względem kultury organizacyjnej: https://www.hofstede-insights.com/product/compare-countries/.

How to Organize Your Day in an Unstructured Work Environment – próba zorganizowania pracy w bardzo zmiennym środowisku, to niezłe wyzwanie. W tym artykule znajdziesz 5 pomysłów jak sobie to ułatwić.

Co się stanie kiedy rzucisz swoją pracę w cholerę – to coś dla tych, którzy myślą o rozstaniu się ze swoją obecną firmą. Jacek Kłosiński zdradza, jak to było w jego przypadku i ile planów warto zrobić, by być gotowym na wszystko.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Radu Marcusu i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

multitasking

MULTITASKING – JAK PRZESTAĆ TO ROBIĆ?

Multitasking, czyli wielozadaniowość, stał się przekleństwem współczesnych czasów. Nie wiem jak Ty, ale ja zazwyczaj, gdy słyszę słowo multitasking, to widzę człowieka, który ma kilka

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.