Warto przeczytać w sieci #63

W końcu zaczęły się wakacje. Z jednej strony super, zwłaszcza że wybieram się na urlop. Z drugiej natomiast gorzej, bo jest mniej czasu na buszowanie po Internecie. Mam nadzieję, że nie uważasz, że się mylę i tak jak ja wolisz spędzać czas na dworze.

Warto przeczytać:

#FAKEFREEDOM – krótki artykuł o tym czym różni się wolność od możliwości wyboru.

Perfectionism is All Lies and Oversimplifications, Part One Million – krytyka zbyt optymistycznych treści w Internecie, które wywołują w nas poczucie winy. Piękni, młodzi, bogaci i szczęśliwi, ale tylko na zdjęciach.

W jakim kraju kultura organizacyjna jest najbardziej podobna do naszej? – ciekawe wyniki badań na temat kultury organizacyjnej w Polsce i na świecie. Bliżej nam do ……. niż do Szwedów. A pod tym adresem możecie porównywać różne kraje świata pod względem kultury organizacyjnej: https://www.hofstede-insights.com/product/compare-countries/

How to Organize Your Day in an Unstructured Work Environment – próba zorganizowania pracy w bardzo zmiennym środowisku, to niezłe wyzwanie. W tym artykule znajdziesz 5 pomysłów jak sobie to ułatwić.

Co się stanie kiedy rzucisz swoją pracę w cholerę – to coś dla tych, którzy myślą o rozstaniu się ze swoją obecną firmą. Jacek Kłosiński zdradza, jak to było w jego przypadku i ile planów warto zrobić, by być gotowym na wszystko.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Radu Marcusu i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.