Warto przeczytać w sieci #63

W końcu zaczęły się wakacje. Z jednej strony super, zwłaszcza że wybieram się na urlop. Z drugiej natomiast gorzej, bo jest mniej czasu na buszowanie po Internecie. Mam nadzieję, że nie uważasz, że się mylę i tak jak ja wolisz spędzać czas na dworze.

WARTO PRZECZYTAĆ:

#FAKEFREEDOM – krótki artykuł o tym czym różni się wolność od możliwości wyboru.

Perfectionism is All Lies and Oversimplifications, Part One Million – krytyka zbyt optymistycznych treści w Internecie, które wywołują w nas poczucie winy. Piękni, młodzi, bogaci i szczęśliwi, ale tylko na zdjęciach.

W jakim kraju kultura organizacyjna jest najbardziej podobna do naszej? – ciekawe wyniki badań na temat kultury organizacyjnej w Polsce i na świecie. Bliżej nam do ……. niż do Szwedów. A pod tym adresem możecie porównywać różne kraje świata pod względem kultury organizacyjnej: https://www.hofstede-insights.com/product/compare-countries/.

How to Organize Your Day in an Unstructured Work Environment – próba zorganizowania pracy w bardzo zmiennym środowisku, to niezłe wyzwanie. W tym artykule znajdziesz 5 pomysłów jak sobie to ułatwić.

Co się stanie kiedy rzucisz swoją pracę w cholerę – to coś dla tych, którzy myślą o rozstaniu się ze swoją obecną firmą. Jacek Kłosiński zdradza, jak to było w jego przypadku i ile planów warto zrobić, by być gotowym na wszystko.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Radu Marcusu i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

eksperymentowanie

Nie bój się eksperymentować!

Dokładnie, nie bój się eksperymentować! Nie bój się sprawdzać i próbować nowych rozwiązań. Jeżeli chcesz osiągnąć jakiś cel, chcesz coś zmienić w swoim życiu, to

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.