Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #63

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W końcu zaczęły się wakacje. Z jednej strony super, zwłaszcza że wybieram się na urlop. Z drugiej natomiast gorzej, bo jest mniej czasu na buszowanie po Internecie. Mam nadzieję, że nie uważasz, że się mylę i tak jak ja wolisz spędzać czas na dworze.

WARTO PRZECZYTAĆ:

#FAKEFREEDOM – krótki artykuł o tym czym różni się wolność od możliwości wyboru.

Perfectionism is All Lies and Oversimplifications, Part One Million – krytyka zbyt optymistycznych treści w Internecie, które wywołują w nas poczucie winy. Piękni, młodzi, bogaci i szczęśliwi, ale tylko na zdjęciach.

W jakim kraju kultura organizacyjna jest najbardziej podobna do naszej? – ciekawe wyniki badań na temat kultury organizacyjnej w Polsce i na świecie. Bliżej nam do ……. niż do Szwedów. A pod tym adresem możecie porównywać różne kraje świata pod względem kultury organizacyjnej: https://www.hofstede-insights.com/product/compare-countries/.

How to Organize Your Day in an Unstructured Work Environment – próba zorganizowania pracy w bardzo zmiennym środowisku, to niezłe wyzwanie. W tym artykule znajdziesz 5 pomysłów jak sobie to ułatwić.

Co się stanie kiedy rzucisz swoją pracę w cholerę – to coś dla tych, którzy myślą o rozstaniu się ze swoją obecną firmą. Jacek Kłosiński zdradza, jak to było w jego przypadku i ile planów warto zrobić, by być gotowym na wszystko.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Radu Marcusu i pobrane z Unsplash.

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone