Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #62

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wiosna w pełni, maj się kończy, a ja podrzucam kilka artykułów, tak na wszelki wypadek, gdybyś chciał sobie poczytać coś ciekawego.

WARTO PRZECZYTAĆ:

“WHO THE FUCK AM I?”: THE ULTIMATE GUIDE TO PERSONAL VALUES – artykuł o tym, że trzeba być w zgodzie ze sobą. Mark Manson jak zawsze nie przebiera w słowach, a do tego dorzuca Hitlera.
Now Is the Time for Spring Cleaning Your Business – wiem, że to już maj i wiosna w pełni, ale na porządki nigdy nie jest za późno. W tym artykule znajdziesz trzy pomysły na wiosenne porządki w biznesie.
Licencja – na co zwrócić uwagę kupując zdjęcia? – kilka rad na temat kupowania zdjęć w internetowych bankach, tak żebyśmy nie wpadli w pułapkę ograniczeń wynikających z licencji.
Wszyscy mamy traumę, czyli skąd się biorą nasze problemy? – długi i wyczerpujący artykuł o traumie, czym ona jest, skąd się bierze i jak sobie z nią radzić.
Praca na Open Space – jak się skupić i pracować efektywnie? – open space to temat rzeka. Nadal stosowany, pomimo że od dawna badania pokazują, że wpływa negatywnie na efektywność pracy. I pewnie się to jeszcze długo nie zmieni, więc jeżeli pracujesz na open space lub będziesz pracował, to zerknij do tego artykułu, a może znajdziesz coś dla siebie.
Czy Syndrom Sztokholmski faktycznie istnieje? – oto jest pytanie.
Na pewno chcesz być bardziej spontaniczna? – czy spontaniczność jest naprawdę fajna, czy może jednak wcale nie jest taka dobra?
6 Reasons Why Smart, Hardworking People Aren’t Always Successful – możliwe, że znasz osoby, które w szkole czy na studiach były niesamowicie dobre i każdy wróżył im sukces. A potem nic cisza. A może Ty jesteś taką osobą. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, może znajdziesz odpowiedź w tym artykule.
20 Tiny Thoughts that Keep Crushing Your Dreams (and Breaking Your Heart) – czasami tak jest, że jakiś artykuł trafia się nam akurat wtedy, gdy go potrzebujemy. Tak było w tym przypadku. Marc i Angel zebrali 20 myśli, które niszczą nasze marzenia. Ja naliczyłem u siebie 6 takich myśli. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie ich mniej.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Christin Hume i pobrane z Unsplash.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone