Warto przeczytać w sieci #62

Wiosna w pełni, maj się kończy, a ja podrzucam kilka artykułów, tak na wszelki wypadek, gdybyś chciał sobie poczytać coś ciekawego.

WARTO PRZECZYTAĆ:

“WHO THE FUCK AM I?”: THE ULTIMATE GUIDE TO PERSONAL VALUES – artykuł o tym, że trzeba być w zgodzie ze sobą. Mark Manson jak zawsze nie przebiera w słowach, a do tego dorzuca Hitlera.
Now Is the Time for Spring Cleaning Your Business – wiem, że to już maj i wiosna w pełni, ale na porządki nigdy nie jest za późno. W tym artykule znajdziesz trzy pomysły na wiosenne porządki w biznesie.
Licencja – na co zwrócić uwagę kupując zdjęcia? – kilka rad na temat kupowania zdjęć w internetowych bankach, tak żebyśmy nie wpadli w pułapkę ograniczeń wynikających z licencji.
Wszyscy mamy traumę, czyli skąd się biorą nasze problemy? – długi i wyczerpujący artykuł o traumie, czym ona jest, skąd się bierze i jak sobie z nią radzić.
Praca na Open Space – jak się skupić i pracować efektywnie? – open space to temat rzeka. Nadal stosowany, pomimo że od dawna badania pokazują, że wpływa negatywnie na efektywność pracy. I pewnie się to jeszcze długo nie zmieni, więc jeżeli pracujesz na open space lub będziesz pracował, to zerknij do tego artykułu, a może znajdziesz coś dla siebie.
Czy Syndrom Sztokholmski faktycznie istnieje? – oto jest pytanie.
Na pewno chcesz być bardziej spontaniczna? – czy spontaniczność jest naprawdę fajna, czy może jednak wcale nie jest taka dobra?
6 Reasons Why Smart, Hardworking People Aren’t Always Successful – możliwe, że znasz osoby, które w szkole czy na studiach były niesamowicie dobre i każdy wróżył im sukces. A potem nic cisza. A może Ty jesteś taką osobą. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, może znajdziesz odpowiedź w tym artykule.
20 Tiny Thoughts that Keep Crushing Your Dreams (and Breaking Your Heart) – czasami tak jest, że jakiś artykuł trafia się nam akurat wtedy, gdy go potrzebujemy. Tak było w tym przypadku. Marc i Angel zebrali 20 myśli, które niszczą nasze marzenia. Ja naliczyłem u siebie 6 takich myśli. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie ich mniej.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Christin Hume i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.