Warto przeczytać w sieci #62

Wiosna w pełni, maj się kończy, a ja podrzucam kilka artykułów, tak na wszelki wypadek, gdybyś chciał sobie poczytać coś ciekawego.

WARTO PRZECZYTAĆ:

“WHO THE FUCK AM I?”: THE ULTIMATE GUIDE TO PERSONAL VALUES – artykuł o tym, że trzeba być w zgodzie ze sobą. Mark Manson jak zawsze nie przebiera w słowach, a do tego dorzuca Hitlera.
Now Is the Time for Spring Cleaning Your Business – wiem, że to już maj i wiosna w pełni, ale na porządki nigdy nie jest za późno. W tym artykule znajdziesz trzy pomysły na wiosenne porządki w biznesie.
Licencja – na co zwrócić uwagę kupując zdjęcia? – kilka rad na temat kupowania zdjęć w internetowych bankach, tak żebyśmy nie wpadli w pułapkę ograniczeń wynikających z licencji.
Wszyscy mamy traumę, czyli skąd się biorą nasze problemy? – długi i wyczerpujący artykuł o traumie, czym ona jest, skąd się bierze i jak sobie z nią radzić.
Praca na Open Space – jak się skupić i pracować efektywnie? – open space to temat rzeka. Nadal stosowany, pomimo że od dawna badania pokazują, że wpływa negatywnie na efektywność pracy. I pewnie się to jeszcze długo nie zmieni, więc jeżeli pracujesz na open space lub będziesz pracował, to zerknij do tego artykułu, a może znajdziesz coś dla siebie.
Czy Syndrom Sztokholmski faktycznie istnieje? – oto jest pytanie.
Na pewno chcesz być bardziej spontaniczna? – czy spontaniczność jest naprawdę fajna, czy może jednak wcale nie jest taka dobra?
6 Reasons Why Smart, Hardworking People Aren’t Always Successful – możliwe, że znasz osoby, które w szkole czy na studiach były niesamowicie dobre i każdy wróżył im sukces. A potem nic cisza. A może Ty jesteś taką osobą. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, może znajdziesz odpowiedź w tym artykule.
20 Tiny Thoughts that Keep Crushing Your Dreams (and Breaking Your Heart) – czasami tak jest, że jakiś artykuł trafia się nam akurat wtedy, gdy go potrzebujemy. Tak było w tym przypadku. Marc i Angel zebrali 20 myśli, które niszczą nasze marzenia. Ja naliczyłem u siebie 6 takich myśli. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie ich mniej.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Christin Hume i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Jedna zmiana na raz!

Często jest tak, że chcemy dokonać dużych zmian w swoim życiu, takich jak zadbać o swoje zdrowie, zacząć uprawiać sport, być bardziej produktywnym, uczyć się,

zadania

Zasada trzech

Zasada trzech to jedna z najprostszych (dlatego ten artykuł jest tak krótki 🙂 i najbardziej efektywnych technik zarządzania czasem. Doskonale sprawdza się, gdy każdy Twój

jak czytać więcej książek

Jak czytać więcej książek?

Czytanie książek to jedna z moich ulubionych aktywności. Czytam regularnie i sprawia mi to dużo radości, chociaż znalezienie czasu na książkę nie zawsze jest łatwe.

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.