Warto przeczytać w sieci #62

Wiosna w pełni, maj się kończy, a ja podrzucam kilka artykułów, tak na wszelki wypadek, gdybyś chciał sobie poczytać coś ciekawego.

Warto przeczytać:

“WHO THE FUCK AM I?”: THE ULTIMATE GUIDE TO PERSONAL VALUES – artykuł o tym, że trzeba być w zgodzie ze sobą. Mark Manson jak zawsze nie przebiera w słowach, a do tego dorzuca Hitlera.
Now Is the Time for Spring Cleaning Your Business – wiem, że to już maj i wiosna w pełni, ale na porządki nigdy nie jest za późno. W tym artykule znajdziesz trzy pomysły na wiosenne porządki w biznesie.
Licencja – na co zwrócić uwagę kupując zdjęcia? – kilka rad na temat kupowania zdjęć w internetowych bankach, tak żebyśmy nie wpadli w pułapkę ograniczeń wynikających z licencji.
Wszyscy mamy traumę, czyli skąd się biorą nasze problemy? – długi i wyczerpujący artykuł o traumie, czym ona jest, skąd się bierze i jak sobie z nią radzić.
Praca na Open Space – jak się skupić i pracować efektywnie? – open space to temat rzeka. Nadal stosowany, pomimo że od dawna badania pokazują, że wpływa negatywnie na efektywność pracy. I pewnie się to jeszcze długo nie zmieni, więc jeżeli pracujesz na open space lub będziesz pracował, to zerknij do tego wpisu, a może znajdziesz coś dla siebie.
Czy Syndrom Sztokholmski faktycznie istnieje? – oto jest pytanie.
Na pewno chcesz być bardziej spontaniczna? – czy spontaniczność jest naprawdę fajna, czy może jednak wcale nie jest taka dobra?
6 Reasons Why Smart, Hardworking People Aren’t Always Successful – możliwe, że znasz osoby, które w szkole czy na studiach były niesamowicie dobre i każdy wróżył im sukces. A potem nic cisza. A może Ty jesteś taką osobą. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, może znajdziesz odpowiedź w tym artykule.
20 Tiny Thoughts that Keep Crushing Your Dreams (and Breaking Your Heart) – czasami tak jest, że jakiś artykuł trafia się nam akurat wtedy, gdy go potrzebujemy. Tak było w tym przypadku. Marc i Angel zebrali 20 myśli, które niszczą nasze marzenia. Ja naliczyłem u siebie 6 takich myśli. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie ich mniej.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Christin Hume i pobrane z Unsplash.

Nawigacja