Warto przeczytać w sieci #61

W tym roku postanowiłem każdy z artykułów, w którym polecam materiały z innych blogów zaczynać od nawiązania do miesiąca, w którym się ukazuje. W kwietniowym zestawieniu podobnie jak w marcowym sporo przeplatania. Są materiały ciężkie, ale są też i lżejsze.

Warto przeczytać:

Don’t Fool Yourself: Five Productivity Mistakes to Avoid – pięć popularnych błędów, które obniżają produktywność i garść rad jak ich unikać.

9 Mistakes to Avoid in Your Morning Productivity Plan – jak już jesteśmy przy błędach to warto zastanowić się nad porannymi rytuałami, które wpływają negatywnie na naszą produktywność w ciągu dnia.

Skuteczna komunikacja marki – wywiad z Maciejem Orłosiem – wywiad z ikoną Teleexpressu.

Stop Worrying About What Others Think of You: 7 Tips for Feeling Better – http://www.marcandangel.com/2019/03/31/stop-worrying-about-what-others-think-of-you-7-tips-for-feeling-better/ – jak poradzić sobie ze strachem i poczuć się lepiej.

The Ultimate Productivity Hack is Saying No – moc mówienia NIE i nie powiem nic więcej.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Nicole Honeywill i pobrane z Unsplash.

Nawigacja