Warto przeczytać w sieci #61

W tym roku postanowiłem każdy z artykułów, w którym polecam materiały z innych blogów zaczynać od nawiązania do miesiąca, w którym się ukazuje. W kwietniowym zestawieniu podobnie jak w marcowym sporo przeplatania. Są materiały ciężkie, ale są też i lżejsze.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Don’t Fool Yourself: Five Productivity Mistakes to Avoid – pięć popularnych błędów, które obniżają produktywność i garść rad jak ich unikać.

9 Mistakes to Avoid in Your Morning Productivity Plan – jak już jesteśmy przy błędach to warto zastanowić się nad porannymi rytuałami, które wpływają negatywnie na naszą produktywność w ciągu dnia.

Skuteczna komunikacja marki – wywiad z Maciejem Orłosiem – wywiad z ikoną Teleexpressu.

Stop Worrying About What Others Think of You: 7 Tips for Feeling Better – jak poradzić sobie ze strachem i poczuć się lepiej.

The Ultimate Productivity Hack is Saying No – moc mówienia NIE i nie powiem nic więcej.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Nicole Honeywill i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.