Warto przeczytać w sieci #60

W marcu jak w garncu, a w moim zestawieniu artykułów wartych do przeczytania podobnie. Poważne tematy mieszają się z lżejszymi. Mam nadzieję, że powstało z tego całkiem strawne danie 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Cooking Healthful Joyful Meals with a Picky Family – kilka porad, jak sobie radzić z planowaniem posiłków dla rodziny, w której każdy chce jeść coś innego.

How to Find the Perfect Man (or Woman) – historia poszukiwania doskonałej miłości, zakończona w dość nieoczekiwany sposób. Z przymrużeniem oka o poważnej sprawie.

The Idea of Doing More vs. Doing Better – więcej znaczy lepiej, czy może lepiej znaczy więcej?

How To Implement A Family Calendar, No Matter How Old Your Kids Are – tak jak w tytule, czyli jak zacząć stosować kalendarz rodzinny.

The Ultimate Habit Tracker Guide: Why and How to Track Your Habits – wpis pokazujący jak w prosty sposób opanować nowe nawyki stosując tabelę nawyków, czyli popularny habits tracker.

Difference between high standard  and perfectionism  – krótki artykuł o tym, co odróżnia perfekcjonizm od posiadania wysokich standardów. I o tym, jak trudno określić tę granicę.

Przekleństwa i wulgaryzmy. Ich używanie jest szkodliwe! – kilka powodów, dla których nie warto zastępować przecinka wulgaryzmem.

O boskiej (nie)sprawiedliwości – niech zachętą do przeczytania tego artykułu będzie fragment Biblii “Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Gaelle Marcel i pobrane z Unsplash.

 
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.