Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #60

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W marcu jak w garncu, a w moim zestawieniu artykułów wartych do przeczytania podobnie. Poważne tematy mieszają się z lżejszymi. Mam nadzieję, że powstało z tego całkiem strawne danie 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Cooking Healthful Joyful Meals with a Picky Family – kilka porad, jak sobie radzić z planowaniem posiłków dla rodziny, w której każdy chce jeść coś innego.

How to Find the Perfect Man (or Woman) – historia poszukiwania doskonałej miłości, zakończona w dość nieoczekiwany sposób. Z przymrużeniem oka o poważnej sprawie.

The Idea of Doing More vs. Doing Better – więcej znaczy lepiej, czy może lepiej znaczy więcej?

How To Implement A Family Calendar, No Matter How Old Your Kids Are – tak jak w tytule, czyli jak zacząć stosować kalendarz rodzinny.

The Ultimate Habit Tracker Guide: Why and How to Track Your Habits – wpis pokazujący jak w prosty sposób opanować nowe nawyki stosując tabelę nawyków, czyli popularny habits tracker.

Difference between high standard  and perfectionism  – krótki artykuł o tym, co odróżnia perfekcjonizm od posiadania wysokich standardów. I o tym, jak trudno określić tę granicę.

Przekleństwa i wulgaryzmy. Ich używanie jest szkodliwe! – kilka powodów, dla których nie warto zastępować przecinka wulgaryzmem.

O boskiej (nie)sprawiedliwości – niech zachętą do przeczytania tego artykułu będzie fragment Biblii “Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Gaelle Marcel i pobrane z Unsplash.

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone