Warto przeczytać w sieci #60

W marcu jak w garncu, a w moim zestawieniu artykułów wartych do przeczytania podobnie. Poważne tematy mieszają się z lżejszymi. Mam nadzieję, że powstało z tego całkiem strawne danie 🙂

Warto przeczytać:

Cooking Healthful Joyful Meals with a Picky Family – kilka porad, jak sobie radzić z planowaniem posiłków dla rodziny, w której każdy chce jeść coś innego.

How to Find the Perfect Man (or Woman) – historia poszukiwania doskonałej miłości, zakończona w dość nieoczekiwany sposób. Z przymrużeniem oka o poważnej sprawie.

The Idea of Doing More vs. Doing Better – więcej znaczy lepiej, czy może lepiej znaczy więcej?

How To Implement A Family Calendar, No Matter How Old Your Kids Are – tak jak w tytule, czyli jak zacząć stosować kalendarz rodzinny.

The Ultimate Habit Tracker Guide: Why and How to Track Your Habits – wpis pokazujący jak w prosty sposób opanować nowe nawyki stosując tabelę nawyków, czyli popularny habits tracker.

Difference between high standard  and perfectionism  – krótki artykuł o tym, co odróżnia perfekcjonizm od posiadania wysokich standardów. I o tym, jak trudno określić tę granicę.

Przekleństwa i wulgaryzmy. Ich używanie jest szkodliwe! – kilka powodów, dla których nie warto zastępować przecinka wulgaryzmem.

100 pytań, które warto zadać samemu sobie – 100 naprawdę ciekawych pytań, na które powoli odpowiadam. Może i Ty się skusisz?

O boskiej (nie)sprawiedliwości – niech zachętą do przeczytania tego artykułu będzie fragment Biblii “Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Gaelle Marcel i pobrane z Unsplash.

 
Nawigacja