Warto przeczytać w sieci #6

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

How to Make Lists Work for You – tem wpis to rozwinięcie i dopełnienie myśli, które zawarłem we wpisie poświęconym listą zadań oraz kontrargument do artykułu, który polecałem w poprzednim tygodniu.

Jak wybrać dobry motyw WordPress – to nie wpis, a raczej sporych rozmiarów poradnik Jacka Kłosińskiego o tym, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze motywu WordPress. Autor kładzie przy tym nacisk na kwestie związane z optymalizacją, bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Dodatkowo w poradniku znajduje się sporo linków do narzędzi, które pomogą zweryfikować motyw przed jego wyborem.

Jak ustalić priorytety, gdy realizujesz wiele przedsięwzięć? – bardzo prosto i obrazowo wytłumaczony sposób określania priorytetów i wizualizacji wyników za pomocą tabeli lub wykresu kołowego (ale to nie jest wykres excelowski 🙂 )

10 Tips to Get Those Must Do Tasks Done – 10 prostych sposobów na to, jak wykonać najważniejsze zadania z listy. Ja standardowo stosuję od 4 do 6 pomysłów zaproponowanych przez Time Management Ninja (czyli Craiga Jarrowa), a Ty?

Symbolizing Your Way to Success – ciekawy wpis pokazujący na przykładzie Benjamina Franklina jak wykorzystanie odpowiednich symboli pomaga osiągać cele.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja