Warto przeczytać w sieci #59

Mamy końcówkę lutego. Do wiosny coraz bliżej, a w Internecie pojawiło się kilka bardzo ciekawych artykułów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania, zanim nadejdzie wiosna.

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Best Things I’ve Learned About Raising Children – 18 porad od Leo Babuta na temat rodzicielstwa i tego, w jaki sposób można pomóc swoim dzieciom stawać się lepszymi, bardziej otwartymi, odważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Ale to nie tylko artykuł o tym, jak pomóc dzieciom, ale również artykuł o tym, jak być trochę lepszym rodzicem.

Wydałem książkę i jestem do tyłu… 23 952 zł. Czy na wydaniu książki można zarobić? Ile kosztuje wydanie książki? Ile zarabia self-publisher? – ten artykuł to istna kopalnia wiedzy.  Zwłaszcza dla osób, które same chciałyby wydać książkę i zastanawiają się, czy to się opłaca, czy też nie? Do tego naprawdę dużo porad na temat wydawania książki.

Jak duży jest Twój dług technologiczny? – bardzo ciekawa koncepcja pochodząca z obszaru programowania. Można ją bez problemu zastosować w rozwoju osobistym, zwłaszcza wtedy, gdy na szali stawiamy krótkoterminowe korzyści i długoterminowe koszty.

W jaki sposób rozbijam duży projekt na małe etapy? – bardzo prosto wyjaśniony sposób dzielenia dużych projektów na mniejsze części i zadania.

Rykoszet – o tym, że czasami nawet jak się dobrze przygotujmy, to coś może pójść nie tak i o tym, jak sobie z tym radzić.

Emigrantki Piszą Bloga. Wywiad Z Magdaleną Gasztych Z Bloga Z WYSP – wywiad rzeka z blogerką emigrantką o blaskach i cieniach życia w Wielkiej Brytanii.

4 Ways To Know Your Goals Are Too Small  – artykuł na blogu Briana Tracy, o tym, jak sprawdzić, czy cele, jakie sobie stawiamy, nie są dla nas za małe.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Janko Ferlič i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

najważniejsze zadanie dnia

Najważniejsze Zadanie Dnia

Jakiś czas temu podważyłem koncepcję realizowania w pierwszej kolejności dużych / ważnych / trudnych / nieprzyjemnych zadań (niepotrzebne skreślić). Napisałem wtedy, że warto się przed

warto przeczytać

Warto przeczytać w sieci #68

Myślałeś już o prezentach. Do Świąt zostało już tylko kilka tygodni. To niezbyt dużo czasu. Więc jeżeli nie kupiłeś jeszcze prezentów, to leć do sklepu,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.