Warto przeczytać w sieci #59

Mamy końcówkę lutego. Do wiosny coraz bliżej, a w Internecie pojawiło się kilka bardzo ciekawych wpisów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania, zanim nadejdzie wiosna.

Warto przeczytać:

The Best Things I’ve Learned About Raising Children – 18 porad od Leo Babuta na temat rodzicielstwa i tego, w jaki sposób można pomóc swoim dzieciom stawać się lepszymi, bardziej otwartymi, odważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Ale to nie tylko artykuł o tym, jak pomóc dzieciom, ale również artykuł o tym, jak być trochę lepszym rodzicem.

Wydałem książkę i jestem do tyłu… 23 952 zł. Czy na wydaniu książki można zarobić? Ile kosztuje wydanie książki? Ile zarabia self-publisher? – ten artykuł to istna kopalnia wiedzy.  Zwłaszcza dla osób, które same chciałyby wydać książkę i zastanawiają się, czy to się opłaca, czy też nie? Do tego naprawdę dużo porad na temat wydawania książki.

Jak duży jest Twój dług technologiczny? – bardzo ciekawa koncepcja pochodząca z obszaru programowania. Można ją bez problemu zastosować w rozwoju osobistym, zwłaszcza wtedy, gdy na szali stawiamy krótkoterminowe korzyści i długoterminowe koszty.

W jaki sposób rozbijam duży projekt na małe etapy? – bardzo prosto wyjaśniony sposób dzielenia dużych projektów na mniejsze części i zadania.

Rykoszet – o tym, że czasami nawet jak się dobrze przygotujmy, to coś może pójść nie tak i o tym, jak sobie z tym radzić.

Emigrantki Piszą Bloga. Wywiad Z Magdaleną Gasztych Z Bloga Z WYSP – wywiad rzeka z blogerką emigrantką o blaskach i cieniach życia w Wielkiej Brytanii.

Jak możesz pozyskać potężnego sprzymierzeńca Twojego sukcesu? – tytuł nie do końca oddaje to, o czym jest artykuł. Jego tytuł powinien brzmieć: Jak pokonać swojego największego wroga?

4 Ways To Know Your Goals Are Too Small  – artykuł na blogu Briana Tracy, o tym, jak sprawdzić, czy cele, jakie sobie stawiamy, nie są dla nas za małe.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Janko Ferlič i pobrane z Unsplash.

Nawigacja