Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #59

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy końcówkę lutego. Do wiosny coraz bliżej, a w Internecie pojawiło się kilka bardzo ciekawych artykułów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania, zanim nadejdzie wiosna.

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Best Things I’ve Learned About Raising Children – 18 porad od Leo Babuta na temat rodzicielstwa i tego, w jaki sposób można pomóc swoim dzieciom stawać się lepszymi, bardziej otwartymi, odważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Ale to nie tylko artykuł o tym, jak pomóc dzieciom, ale również artykuł o tym, jak być trochę lepszym rodzicem.

Wydałem książkę i jestem do tyłu… 23 952 zł. Czy na wydaniu książki można zarobić? Ile kosztuje wydanie książki? Ile zarabia self-publisher? – ten artykuł to istna kopalnia wiedzy.  Zwłaszcza dla osób, które same chciałyby wydać książkę i zastanawiają się, czy to się opłaca, czy też nie? Do tego naprawdę dużo porad na temat wydawania książki.

Jak duży jest Twój dług technologiczny? – bardzo ciekawa koncepcja pochodząca z obszaru programowania. Można ją bez problemu zastosować w rozwoju osobistym, zwłaszcza wtedy, gdy na szali stawiamy krótkoterminowe korzyści i długoterminowe koszty.

W jaki sposób rozbijam duży projekt na małe etapy? – bardzo prosto wyjaśniony sposób dzielenia dużych projektów na mniejsze części i zadania.

Rykoszet – o tym, że czasami nawet jak się dobrze przygotujmy, to coś może pójść nie tak i o tym, jak sobie z tym radzić.

Emigrantki Piszą Bloga. Wywiad Z Magdaleną Gasztych Z Bloga Z WYSP – wywiad rzeka z blogerką emigrantką o blaskach i cieniach życia w Wielkiej Brytanii.

4 Ways To Know Your Goals Are Too Small  – artykuł na blogu Briana Tracy, o tym, jak sprawdzić, czy cele, jakie sobie stawiamy, nie są dla nas za małe.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Janko Ferlič i pobrane z Unsplash.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone