Warto przeczytać w sieci #59

Mamy końcówkę lutego. Do wiosny coraz bliżej, a w Internecie pojawiło się kilka bardzo ciekawych artykułów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania, zanim nadejdzie wiosna.

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Best Things I’ve Learned About Raising Children – 18 porad od Leo Babuta na temat rodzicielstwa i tego, w jaki sposób można pomóc swoim dzieciom stawać się lepszymi, bardziej otwartymi, odważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Ale to nie tylko artykuł o tym, jak pomóc dzieciom, ale również artykuł o tym, jak być trochę lepszym rodzicem.

Wydałem książkę i jestem do tyłu… 23 952 zł. Czy na wydaniu książki można zarobić? Ile kosztuje wydanie książki? Ile zarabia self-publisher? – ten artykuł to istna kopalnia wiedzy.  Zwłaszcza dla osób, które same chciałyby wydać książkę i zastanawiają się, czy to się opłaca, czy też nie? Do tego naprawdę dużo porad na temat wydawania książki.

Jak duży jest Twój dług technologiczny? – bardzo ciekawa koncepcja pochodząca z obszaru programowania. Można ją bez problemu zastosować w rozwoju osobistym, zwłaszcza wtedy, gdy na szali stawiamy krótkoterminowe korzyści i długoterminowe koszty.

W jaki sposób rozbijam duży projekt na małe etapy? – bardzo prosto wyjaśniony sposób dzielenia dużych projektów na mniejsze części i zadania.

Rykoszet – o tym, że czasami nawet jak się dobrze przygotujmy, to coś może pójść nie tak i o tym, jak sobie z tym radzić.

Emigrantki Piszą Bloga. Wywiad Z Magdaleną Gasztych Z Bloga Z WYSP – wywiad rzeka z blogerką emigrantką o blaskach i cieniach życia w Wielkiej Brytanii.

4 Ways To Know Your Goals Are Too Small  – artykuł na blogu Briana Tracy, o tym, jak sprawdzić, czy cele, jakie sobie stawiamy, nie są dla nas za małe.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Janko Ferlič i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

maksymy delfickie

MAKSYMY DELFICKIE

Maksymy delfickie, to zbiór krótkich przysłów, które zostały wyryte na steli stojącej przed świątynią Apollona w Delfach. Stanowiły przez wiele wieków podstawę etyki starożytnych Greków.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.