Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #59

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Mamy końcówkę lutego. Do wiosny coraz bliżej, a w Internecie pojawiło się kilka bardzo ciekawych artykułów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania, zanim nadejdzie wiosna.

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Best Things I’ve Learned About Raising Children – 18 porad od Leo Babuta na temat rodzicielstwa i tego, w jaki sposób można pomóc swoim dzieciom stawać się lepszymi, bardziej otwartymi, odważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Ale to nie tylko artykuł o tym, jak pomóc dzieciom, ale również artykuł o tym, jak być trochę lepszym rodzicem.

Wydałem książkę i jestem do tyłu… 23 952 zł. Czy na wydaniu książki można zarobić? Ile kosztuje wydanie książki? Ile zarabia self-publisher? – ten artykuł to istna kopalnia wiedzy.  Zwłaszcza dla osób, które same chciałyby wydać książkę i zastanawiają się, czy to się opłaca, czy też nie? Do tego naprawdę dużo porad na temat wydawania książki.

Jak duży jest Twój dług technologiczny? – bardzo ciekawa koncepcja pochodząca z obszaru programowania. Można ją bez problemu zastosować w rozwoju osobistym, zwłaszcza wtedy, gdy na szali stawiamy krótkoterminowe korzyści i długoterminowe koszty.

W jaki sposób rozbijam duży projekt na małe etapy? – bardzo prosto wyjaśniony sposób dzielenia dużych projektów na mniejsze części i zadania.

Rykoszet – o tym, że czasami nawet jak się dobrze przygotujmy, to coś może pójść nie tak i o tym, jak sobie z tym radzić.

Emigrantki Piszą Bloga. Wywiad Z Magdaleną Gasztych Z Bloga Z WYSP – wywiad rzeka z blogerką emigrantką o blaskach i cieniach życia w Wielkiej Brytanii.

4 Ways To Know Your Goals Are Too Small  – artykuł na blogu Briana Tracy, o tym, jak sprawdzić, czy cele, jakie sobie stawiamy, nie są dla nas za małe.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Janko Ferlič i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.