Warto przeczytać w sieci #58

Już jest, pierwsze w tym roku zestawienie artykułów, które warto przeczytać na innych blogach i serwisach w Internecie.

Tak jak obiecałem w podsumowaniu 2018 roku, zmieni się dzień i częstotliwość publikacji artykułów, w których polecam wpisy innych autorów. Od teraz raz na miesiąc w poniedziałek. Nie przedłużając, poniżej lista wpisów, którymi chciałbym się z Tobą podzielić.

Warto przeczytać:

Jak małe grupy mogą mieć ogromne wpływy? – Artur Król skreślił kilka słów o tym, dlaczego mniejszości potrafią osiągnąć więcej niż większość lub zmieniać świat na lepsze lub nie. Jeżeli wątpisz w to, że możesz zmienić świat, to przeczytaj ten artykuł.

Rhetological Fallacies – zbiór ponad 50 pułapek myślowych, w które wpadamy lub w które ktoś próbuje nas złapać. Warto przeczytać, by nie dać sobą manipulować.

5 powodów, aby rzucić palenie w 2018 roku! – co prawda mamy zaraz 2019 rok, ale rzucenie palenia nadal jest dobrym pomysłem. Grzegorz zebrał 5 powodów, dla których on rzucił palenie.

Sedno minimalizmu – ostatnio kwestia minimalizmu jest u mnie w ścisłym obszarze zainteresowania – dużo czytam i oglądam. I tak trafiłem na wpis Rafała Ruby. Rafał dorzuca do tego, co już przeczytałem mocno filozoficzny post sięgający podstaw minimalizmu i tego co w nim najważniejsze.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Joanna Kosinska i pobrane z Unsplash.

Nawigacja