Warto przeczytać w sieci #54

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Minimal Minimalism – bardzo ciekawe spojrzenie na minimalizm. Zdecydowanie mniej ortodoksyjne niż w wielu publikacjach poświęconych temu tematowi.

Teamwork how small people create massive life changing results  – jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego dwa konie są w stanie ciągnąć ciężar większy niż suma ciężarów, które są w stanie pociągnąć same oraz dlaczego warto działać zespołowo, to polecam ten wpis.

9 Marketing Ideas That Don’t Include Blogging (Plus How to Identify Big Opportunities) – tym razem coś dla blogerów i przedsiębiorców. Kilka pomysłów na to, jak zaistnieć w internecie i z jakich narzędzi korzystać, by budować swoją markę.

The One Meeting I Make Time for No Matter What – bardzo fajny pomysł na spotkanie omawiający najważniejsze zagadnienia rodzinne i nie tylko. Zamierzam go przetestować z żoną i dać wam znać za jakiś czas jak to działa.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez David Iskander i pobrane z Unsplash.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania", dzięki któremu: wejdziesz na wyższy poziom planowania, zwiększysz szanse na osiągnięcie swoich celów, zapanujesz nad swoim życiem, uporządkujesz je i nadasz mu pożądany kierunek.
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja