Warto przeczytać w sieci #54

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Minimal Minimalism – bardzo ciekawe spojrzenie na minimalizm. Zdecydowanie mniej ortodoksyjne niż w wielu publikacjach poświęconych temu tematowi.

Teamwork how small people create massive life changing results  – jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego dwa konie są w stanie ciągnąć ciężar większy niż suma ciężarów, które są w stanie pociągnąć same oraz dlaczego warto działać zespołowo, to polecam ten artykuł.

9 Marketing Ideas That Don’t Include Blogging (Plus How to Identify Big Opportunities) – tym razem coś dla blogerów i przedsiębiorców. Kilka pomysłów na to, jak zaistnieć w internecie i z jakich narzędzi korzystać, by budować swoją markę.

The One Meeting I Make Time for No Matter What – bardzo fajny pomysł na spotkanie omawiający najważniejsze zagadnienia rodzinne i nie tylko. Zamierzam go przetestować z żoną i dać wam znać za jakiś czas jak to działa.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez David Iskander i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.