Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #54

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Minimal Minimalism – bardzo ciekawe spojrzenie na minimalizm. Zdecydowanie mniej ortodoksyjne niż w wielu publikacjach poświęconych temu tematowi.

Teamwork how small people create massive life changing results  – jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego dwa konie są w stanie ciągnąć ciężar większy niż suma ciężarów, które są w stanie pociągnąć same oraz dlaczego warto działać zespołowo, to polecam ten artykuł.

9 Marketing Ideas That Don’t Include Blogging (Plus How to Identify Big Opportunities) – tym razem coś dla blogerów i przedsiębiorców. Kilka pomysłów na to, jak zaistnieć w internecie i z jakich narzędzi korzystać, by budować swoją markę.

The One Meeting I Make Time for No Matter What – bardzo fajny pomysł na spotkanie omawiający najważniejsze zagadnienia rodzinne i nie tylko. Zamierzam go przetestować z żoną i dać wam znać za jakiś czas jak to działa.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez David Iskander i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone