Warto przeczytać w sieci #52

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

PMO#9 Psychologia oszczędzania – o emocjach w finansach – świetny artykuł obalający sporą ilość mitów, które narosły wokół pieniędzy.

Chcesz, aby Cię lubili? – jak słusznie zauważa Krzysztof Skubis, nie ma osób, które nie chciałyby być lubiane, ale nie wszystkim się to udaje. Z tego artykułu dowiesz się co zrobić, aby jednak być lubianym.

Żadnej roboty nie wezmę! – czy z filmów Barei można nauczyć się efektywności? Odpowiedź w artykule.

Kiedy mówisz, że brak Ci systematyczności – świetnie wyjaśnione przyczyny problemów we wdrażaniu nowych nawyków.

JAK BYĆ LEPSZYM MENEDŻEREM SIEBIE? – kilka prostych wskazówek jak lepiej zarządzać sobą w czasie. Znane, ale zawsze warto o nich przypomnieć.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Fabiola Peñalba i pobrane z Unsplash.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania", dzięki któremu: wejdziesz na wyższy poziom planowania, zwiększysz szanse na osiągnięcie swoich celów, zapanujesz nad swoim życiem, uporządkujesz je i nadasz mu pożądany kierunek.
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja