Warto przeczytać w sieci #51

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Metoda Ivy Lee – prosty sposób na produktywność – bardzo prosta i łatwa do opanowania metoda zwiększająca produktywność.

Samotność jest nauczycielem – wielu ludzi boi się samotności i to nie tylko takiej trwałej, gdy zostajemy sami na świecie, ale też takiej, gdy zostajemy sami ze sobą i swoimi myślami. Michał Pasterski pokazuje, dlaczego nie warto się bać samotności i że można ją wykorzystać na swoją korzyść.

Zen To Done – „To najprostszy system zarządzania czasem” – bardzo prosta technika zarządzania czasem. Dobra na początek przygody z planowaniem i organizowaniem swojego czasu.

5-Hour Rule: If you’re not spending 5 hours per week learning, you’re being irresponsible – dawno nie czytałem artykułu, który zmusiłby mnie do ponownego zastanowienia się nad sobą i swoimi nawykami, tymi dotyczącymi nauki. Gdybyś miał przeczytać tylko jeden artykuł z całej listy, to chciałbym by był to właśnie ten.

Jak (próbować) żyć długo? – Jak (próbować) żyć długo? – marzenie o nieśmiertelności to chyba jedna z największych tęsknot ludzkości. Artur Król w swoim wpisie mierzy się nie tylko z mitami narosłymi wokół wydłużania życia, ale również wskazuje kilka sposobów na to, jak możemy dożyć późnej starości i to w dobrym zdrowiu.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Corey Blaz i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.