Warto przeczytać w sieci #49

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

How To Prioritize Family and Friends When You Have Opposite Work and Sleep Schedules – bardzo ciekawy artykuł poruszający kwestię pogodzenia życia rodzinnego, zawodowego i snu.

The Most Successful People Are The Ones You’ve Never Heard Of (And Why They Want It That Way) – Ryan Holiday ma niesamowity zmysł obserwacji. Zauważa rzeczy, które dla ogółu nie są, aż tak oczywiste. Tym razem jest podobnie. Skupia się na zagadnieniu sukcesu i szczęścia oraz poczucia wolności.

Motivation is Overvalued. Environment Often Matters More. – bardzo ciekawy artykuł pokazujący jak środowisko potrafi wpływać na rozwój, nie tylko pojedynczych ludzi, ale całych narodów.

Your smartphone is chopping your life into tiny, less meaningful pieces – jeżeli niezależnie od tego, co akurat robisz, ciągle sprawdzasz coś na telefonie, to oznacza, że masz problem. Coś Ci umyka. Warto sprawdzić, co to jest.

The One Rule for Life – jedna jedyna zasada, która pozwoli Ci zawsze kierować swoim życiem we właściwy sposób. Nie możliwe? Sprawdź.

Have You Made the Most of Your Talents? – znać swoje talenty to jedno, a wykorzystywać je w pełni to całkiem inna sprawa. W tym króciutkim artykule Donald Latumahina porusza tę drugą kwestię maksymalnego wykorzystania talentu i jego rozwoju.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Kornél Máhl i pobrane z Unsplash.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania", dzięki któremu: wejdziesz na wyższy poziom planowania, zwiększysz szanse na osiągnięcie swoich celów, zapanujesz nad swoim życiem, uporządkujesz je i nadasz mu pożądany kierunek.
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja