Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #49

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

How To Prioritize Family and Friends When You Have Opposite Work and Sleep Schedules – bardzo ciekawy artykuł poruszający kwestię pogodzenia życia rodzinnego, zawodowego i snu.

Motivation is Overvalued. Environment Often Matters More. – bardzo ciekawy artykuł pokazujący jak środowisko potrafi wpływać na rozwój, nie tylko pojedynczych ludzi, ale całych narodów.

Your smartphone is chopping your life into tiny, less meaningful pieces – jeżeli niezależnie od tego, co akurat robisz, ciągle sprawdzasz coś na telefonie, to oznacza, że masz problem. Coś Ci umyka. Warto sprawdzić, co to jest.

The One Rule for Life – jedna jedyna zasada, która pozwoli Ci zawsze kierować swoim życiem we właściwy sposób. Nie możliwe? Sprawdź.

Have You Made the Most of Your Talents? – znać swoje talenty to jedno, a wykorzystywać je w pełni to całkiem inna sprawa. W tym króciutkim artykule Donald Latumahina porusza tę drugą kwestię maksymalnego wykorzystania talentu i jego rozwoju.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Kornél Máhl i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone