Warto przeczytać w sieci #49

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

How To Prioritize Family and Friends When You Have Opposite Work and Sleep Schedules – bardzo ciekawy artykuł poruszający kwestię pogodzenia życia rodzinnego, zawodowego i snu.

Motivation is Overvalued. Environment Often Matters More. – bardzo ciekawy artykuł pokazujący jak środowisko potrafi wpływać na rozwój, nie tylko pojedynczych ludzi, ale całych narodów.

Your smartphone is chopping your life into tiny, less meaningful pieces – jeżeli niezależnie od tego, co akurat robisz, ciągle sprawdzasz coś na telefonie, to oznacza, że masz problem. Coś Ci umyka. Warto sprawdzić, co to jest.

The One Rule for Life – jedna jedyna zasada, która pozwoli Ci zawsze kierować swoim życiem we właściwy sposób. Nie możliwe? Sprawdź.

Have You Made the Most of Your Talents? – znać swoje talenty to jedno, a wykorzystywać je w pełni to całkiem inna sprawa. W tym króciutkim artykule Donald Latumahina porusza tę drugą kwestię maksymalnego wykorzystania talentu i jego rozwoju.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Kornél Máhl i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.