Warto przeczytać w sieci #49

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

How To Prioritize Family and Friends When You Have Opposite Work and Sleep Schedules – bardzo ciekawy artykuł poruszający kwestię pogodzenia życia rodzinnego, zawodowego i snu.

Motivation is Overvalued. Environment Often Matters More. – bardzo ciekawy artykuł pokazujący jak środowisko potrafi wpływać na rozwój, nie tylko pojedynczych ludzi, ale całych narodów.

Your smartphone is chopping your life into tiny, less meaningful pieces – jeżeli niezależnie od tego, co akurat robisz, ciągle sprawdzasz coś na telefonie, to oznacza, że masz problem. Coś Ci umyka. Warto sprawdzić, co to jest.

The One Rule for Life – jedna jedyna zasada, która pozwoli Ci zawsze kierować swoim życiem we właściwy sposób. Nie możliwe? Sprawdź.

Have You Made the Most of Your Talents? – znać swoje talenty to jedno, a wykorzystywać je w pełni to całkiem inna sprawa. W tym króciutkim artykule Donald Latumahina porusza tę drugą kwestię maksymalnego wykorzystania talentu i jego rozwoju.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Kornél Máhl i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Jedna zmiana na raz!

Często jest tak, że chcemy dokonać dużych zmian w swoim życiu, takich jak zadbać o swoje zdrowie, zacząć uprawiać sport, być bardziej produktywnym, uczyć się,

zadania

Zasada trzech

Zasada trzech to jedna z najprostszych (dlatego ten artykuł jest tak krótki 🙂 i najbardziej efektywnych technik zarządzania czasem. Doskonale sprawdza się, gdy każdy Twój

jak czytać więcej książek

Jak czytać więcej książek?

Czytanie książek to jedna z moich ulubionych aktywności. Czytam regularnie i sprawia mi to dużo radości, chociaż znalezienie czasu na książkę nie zawsze jest łatwe.

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.