Warto przeczytać w sieci #48

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Nie będziesz mi mówić z czego mogę się śmiać! – śmiech to zdrowie, ale czy zawsze i czy dla każdego? Niekoniecznie. Są przecież sytuacje, w których nie żartujemy, są też żarty, których nie opowiadamy wszystkim, tylko wybranej grupie osób. Dlaczego tak jest i dlaczego warto chwilę pomyśleć, zanim powie się dowcip, tego dowiesz się z artykułu Artura Króla.

Jak wyznaczać sobie cele? – prosta recepta na to, jak wyznaczać cele ambitne, ale możliwe do osiągnięcia.

Karty – żalisz się, że los dał Ci słabe karty, a inni mają lepsze? Jeżeli tak to przeczytaj ten artykuł.

Techniki storytellingu: przemiana bohatera – Paweł Tkaczyk w świetnej formie. Niesamowite wprowadzenie, a potem porządna dawka wiedzy jak opowiedzieć historię przemiany bohatera.

Prioritization – More Important Than Any Productivity Technique – już sam tytuł wskazuje na jedną z najważniejszych kwestii związanych z produktywnością. Umiejętność ustalania priorytetów jest najważniejszą techniką, jaką musisz opanować, by stać się produktywnym.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Pozdrowienia dla Patryka Tarachonia, który przekonał mnie do stosowania różnych zdjęć w serii Warto Przeczytać. A to po to, by nikomu nie myliły się poszczególne artykuły.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Jedna zmiana na raz!

Często jest tak, że chcemy dokonać dużych zmian w swoim życiu, takich jak zadbać o swoje zdrowie, zacząć uprawiać sport, być bardziej produktywnym, uczyć się,

zadania

Zasada trzech

Zasada trzech to jedna z najprostszych (dlatego ten artykuł jest tak krótki 🙂 i najbardziej efektywnych technik zarządzania czasem. Doskonale sprawdza się, gdy każdy Twój

jak czytać więcej książek

Jak czytać więcej książek?

Czytanie książek to jedna z moich ulubionych aktywności. Czytam regularnie i sprawia mi to dużo radości, chociaż znalezienie czasu na książkę nie zawsze jest łatwe.

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.