Warto przeczytać w sieci #48

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Nie będziesz mi mówić z czego mogę się śmiać! – śmiech to zdrowie, ale czy zawsze i czy dla każdego? Niekoniecznie. Są przecież sytuacje, w których nie żartujemy, są też żarty, których nie opowiadamy wszystkim, tylko wybranej grupie osób. Dlaczego tak jest i dlaczego warto chwilę pomyśleć, zanim powie się dowcip, tego dowiesz się z artykułu Artura Króla.

Jak wyznaczać sobie cele? – prosta recepta na to, jak wyznaczać cele ambitne, ale możliwe do osiągnięcia.

Karty – żalisz się, że los dał Ci słabe karty, a inni mają lepsze? Jeżeli tak to przeczytaj ten artykuł.

Techniki storytellingu: przemiana bohatera – Paweł Tkaczyk w świetnej formie. Niesamowite wprowadzenie, a potem porządna dawka wiedzy jak opowiedzieć historię przemiany bohatera.

Prioritization – More Important Than Any Productivity Technique – już sam tytuł wskazuje na jedną z najważniejszych kwestii związanych z produktywnością. Umiejętność ustalania priorytetów jest najważniejszą techniką, jaką musisz opanować, by stać się produktywnym.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Pozdrowienia dla Patryka Tarachonia, który przekonał mnie do stosowania różnych zdjęć w serii Warto Przeczytać. A to po to, by nikomu nie myliły się poszczególne artykuły.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.