Warto przeczytać w sieci #48

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Nie będziesz mi mówić z czego mogę się śmiać! – śmiech to zdrowie, ale czy zawsze i czy dla każdego? Niekoniecznie. Są przecież sytuacje, w których nie żartujemy, są też żarty, których nie opowiadamy wszystkim, tylko wybranej grupie osób. Dlaczego tak jest i dlaczego warto chwilę pomyśleć, zanim powie się dowcip, tego dowiesz się z wpisu Artura Króla.

Jak wyznaczać sobie cele? – prosta recepta na to, jak wyznaczać cele ambitne, ale możliwe do osiągnięcia.

Karty – żalisz się, że los dał Ci słabe karty, a inni mają lepsze? Jeżeli tak to przeczytaj ten wpis.

Techniki storytellingu: przemiana bohatera – Paweł Tkaczyk w świetnej formie. Niesamowite wprowadzenie, a potem porządna dawka wiedzy jak opowiedzieć historię przemiany bohatera.

Prioritization – More Important Than Any Productivity Technique – już sam tytuł wskazuje na jedną z najważniejszych kwestii związanych z produktywnością. Umiejętność ustalania priorytetów jest najważniejszą techniką, jaką musisz opanować, by stać się produktywnym.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Pozdrowienia dla Patryka Tarachonia, który przekonał mnie do stosowania różnych zdjęć w serii Warto Przeczytać. A to po to, by nikomu nie myliły się poszczególne artykuły.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.
Nawigacja