Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #48

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Nie będziesz mi mówić z czego mogę się śmiać! – śmiech to zdrowie, ale czy zawsze i czy dla każdego? Niekoniecznie. Są przecież sytuacje, w których nie żartujemy, są też żarty, których nie opowiadamy wszystkim, tylko wybranej grupie osób. Dlaczego tak jest i dlaczego warto chwilę pomyśleć, zanim powie się dowcip, tego dowiesz się z artykułu Artura Króla.

Jak wyznaczać sobie cele? – prosta recepta na to, jak wyznaczać cele ambitne, ale możliwe do osiągnięcia.

Karty – żalisz się, że los dał Ci słabe karty, a inni mają lepsze? Jeżeli tak to przeczytaj ten artykuł.

Techniki storytellingu: przemiana bohatera – Paweł Tkaczyk w świetnej formie. Niesamowite wprowadzenie, a potem porządna dawka wiedzy jak opowiedzieć historię przemiany bohatera.

Prioritization – More Important Than Any Productivity Technique – już sam tytuł wskazuje na jedną z najważniejszych kwestii związanych z produktywnością. Umiejętność ustalania priorytetów jest najważniejszą techniką, jaką musisz opanować, by stać się produktywnym.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Pozdrowienia dla Patryka Tarachonia, który przekonał mnie do stosowania różnych zdjęć w serii Warto Przeczytać. A to po to, by nikomu nie myliły się poszczególne artykuły.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Toa Heftiba i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone