Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #47

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Easiest Hard Rule to Follow – podobno w Disneylandzie jak pracownik przejdzie obojętnie obok śmiecia leżącego na ziemi to zostanie dyscyplinarnie zwolniony. Czy to prawda? Nie wiem. Ale David Allen na tym przykładzie pokazuje jak ważne jest utrzymywanie porządku i jak bałagan szybko potrafi zawładnąć naszym życiem i przestrzenią, którą dysponujemy.

Sprawdź, czy pijesz kawę o złych porach – sam nie piję kawy, ale jeżeli Ty pijesz to może ten artykuł pomoże Ci dostosować godziny picia kawy do rytmu dobowego.

Sennik, czyli jak odkryć znaczenie snów – jeżeli myślisz, że to kolejny zestaw wyjaśnień snów, to jesteś w błędzie. Michał Pasterski prezentuje w tym artykule sposób na zrozumienie własnych snów w kontekście naszego życia, potrzeb i obaw, które w ciągu dnia nie zawsze mają możliwość wyjścia na jaw.

7 rzeczy, które przestałem robić, by zyskać więcej wolnego czasu – na artykułach Dawida nigdy się nie zawodzę. Tym razem podrzuca 7 pomysłów na zyskanie czasu poprzez rezygnację z paru mało efektywnych czynności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.