Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #47

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Easiest Hard Rule to Follow – podobno w Disneylandzie jak pracownik przejdzie obojętnie obok śmiecia leżącego na ziemi to zostanie dyscyplinarnie zwolniony. Czy to prawda? Nie wiem. Ale David Allen na tym przykładzie pokazuje jak ważne jest utrzymywanie porządku i jak bałagan szybko potrafi zawładnąć naszym życiem i przestrzenią, którą dysponujemy.

Sprawdź, czy pijesz kawę o złych porach – sam nie piję kawy, ale jeżeli Ty pijesz to może ten artykuł pomoże Ci dostosować godziny picia kawy do rytmu dobowego.

Sennik, czyli jak odkryć znaczenie snów – jeżeli myślisz, że to kolejny zestaw wyjaśnień snów, to jesteś w błędzie. Michał Pasterski prezentuje w tym artykule sposób na zrozumienie własnych snów w kontekście naszego życia, potrzeb i obaw, które w ciągu dnia nie zawsze mają możliwość wyjścia na jaw.

7 rzeczy, które przestałem robić, by zyskać więcej wolnego czasu – na artykułach Dawida nigdy się nie zawodzę. Tym razem podrzuca 7 pomysłów na zyskanie czasu poprzez rezygnację z paru mało efektywnych czynności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone