Warto przeczytać w sieci #47

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

The Easiest Hard Rule to Follow – podobno w Disneylandzie jak pracownik przejdzie obojętnie obok śmiecia leżącego na ziemi to zostanie dyscyplinarnie zwolniony. Czy to prawda? Nie wiem. Ale David Allen na tym przykładzie pokazuje jak ważne jest utrzymywanie porządku i jak bałagan szybko potrafi zawładnąć naszym życiem i przestrzenią, którą dysponujemy.

Sprawdź, czy pijesz kawę o złych porach – sam nie piję kawy, ale jeżeli Ty pijesz to może ten artykuł pomoże Ci dostosować godziny picia kawy do rytmu dobowego.

Sennik, czyli jak odkryć znaczenie snów – jeżeli myślisz, że to kolejny zestaw wyjaśnień snów, to jesteś w błędzie. Michał Pasterski prezentuje w tym artykule sposób na zrozumienie własnych snów w kontekście naszego życia, potrzeb i obaw, które w ciągu dnia nie zawsze mają możliwość wyjścia na jaw.

7 rzeczy, które przestałem robić, by zyskać więcej wolnego czasu – na artykułach Dawida nigdy się nie zawodzę. Tym razem podrzuca 7 pomysłów na zyskanie czasu poprzez rezygnację z paru mało efektywnych czynności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

maksymy delfickie

MAKSYMY DELFICKIE

Maksymy delfickie, to zbiór krótkich przysłów, które zostały wyryte na steli stojącej przed świątynią Apollona w Delfach. Stanowiły przez wiele wieków podstawę etyki starożytnych Greków.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.