Warto przeczytać w sieci #46

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Seven Simple Ways to Sit Still – czasami dobrze jest usiąść wygodnie i po prostu popatrzeć się w dal. Pozwolić myślą popłynąć swobodnie, a nawet przestać myśleć tylko chłonąć to co widzimy. Ale nasz świat utrudnia nam możliwość spokojnego siedzenia w ciszy. Na każdym kroku coś czyha by nas rozproszyć. Jeżeli masz potrzebę posiedzenia w spokoju, a coś Ci to utrudnia to polecam ten artykuł.

Kolekcjoner dobrych przygód – czy rower może zmienić życie? Może, wiem o tym ja, który dojeżdżam na nim do pracy przez cały rok. Ale myślę, że o wiele lepiej wie o tym Robert (Robb) Maciąg, który przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów azjatyckich bezdroży.

Be Lazy – bądź leniwy. Autor tego artykułu pokazuje, że pośpiech nie zawsze jest wskazany i nie zawsze też przynosi pożądane rezultaty. Czasami po prostu warto zwolnić i pobyć trochę leniwym.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja