Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #46

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Seven Simple Ways to Sit Still – czasami dobrze jest usiąść wygodnie i po prostu popatrzeć się w dal. Pozwolić myślą popłynąć swobodnie, a nawet przestać myśleć tylko chłonąć to co widzimy. Ale nasz świat utrudnia nam możliwość spokojnego siedzenia w ciszy. Na każdym kroku coś czyha by nas rozproszyć. Jeżeli masz potrzebę posiedzenia w spokoju, a coś Ci to utrudnia to polecam ten artykuł.

Kolekcjoner dobrych przygód – czy rower może zmienić życie? Może, wiem o tym ja, który dojeżdżam na nim do pracy przez cały rok. Ale myślę, że o wiele lepiej wie o tym Robert (Robb) Maciąg, który przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów azjatyckich bezdroży.

Be Lazy – bądź leniwy. Autor tego artykułu pokazuje, że pośpiech nie zawsze jest wskazany i nie zawsze też przynosi pożądane rezultaty. Czasami po prostu warto zwolnić i pobyć trochę leniwym.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.