Warto przeczytać w sieci #46

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Seven Simple Ways to Sit Still – czasami dobrze jest usiąść wygodnie i po prostu popatrzeć się w dal. Pozwolić myślą popłynąć swobodnie, a nawet przestać myśleć tylko chłonąć to co widzimy. Ale nasz świat utrudnia nam możliwość spokojnego siedzenia w ciszy. Na każdym kroku coś czyha by nas rozproszyć. Jeżeli masz potrzebę posiedzenia w spokoju, a coś Ci to utrudnia to polecam ten artykuł.

Kolekcjoner dobrych przygód – czy rower może zmienić życie? Może, wiem o tym ja, który dojeżdżam na nim do pracy przez cały rok. Ale myślę, że o wiele lepiej wie o tym Robert (Robb) Maciąg, który przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów azjatyckich bezdroży.

Be Lazy – bądź leniwy. Autor tego artykułu pokazuje, że pośpiech nie zawsze jest wskazany i nie zawsze też przynosi pożądane rezultaty. Czasami po prostu warto zwolnić i pobyć trochę leniwym.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.