Warto przeczytać w sieci #46

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Seven Simple Ways to Sit Still – czasami dobrze jest usiąść wygodnie i po prostu popatrzeć się w dal. Pozwolić myślą popłynąć swobodnie, a nawet przestać myśleć tylko chłonąć to co widzimy. Ale nasz świat utrudnia nam możliwość spokojnego siedzenia w ciszy. Na każdym kroku coś czyha by nas rozproszyć. Jeżeli masz potrzebę posiedzenia w spokoju, a coś Ci to utrudnia to polecam ten artykuł.

Kolekcjoner dobrych przygód – czy rower może zmienić życie? Może, wiem o tym ja, który dojeżdżam na nim do pracy przez cały rok. Ale myślę, że o wiele lepiej wie o tym Robert (Robb) Maciąg, który przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów azjatyckich bezdroży.

Be Lazy – bądź leniwy. Autor tego artykułu pokazuje, że pośpiech nie zawsze jest wskazany i nie zawsze też przynosi pożądane rezultaty. Czasami po prostu warto zwolnić i pobyć trochę leniwym.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

maksymy delfickie

MAKSYMY DELFICKIE

Maksymy delfickie, to zbiór krótkich przysłów, które zostały wyryte na steli stojącej przed świątynią Apollona w Delfach. Stanowiły przez wiele wieków podstawę etyki starożytnych Greków.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.