Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #46

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Seven Simple Ways to Sit Still – czasami dobrze jest usiąść wygodnie i po prostu popatrzeć się w dal. Pozwolić myślą popłynąć swobodnie, a nawet przestać myśleć tylko chłonąć to co widzimy. Ale nasz świat utrudnia nam możliwość spokojnego siedzenia w ciszy. Na każdym kroku coś czyha by nas rozproszyć. Jeżeli masz potrzebę posiedzenia w spokoju, a coś Ci to utrudnia to polecam ten artykuł.

Kolekcjoner dobrych przygód – czy rower może zmienić życie? Może, wiem o tym ja, który dojeżdżam na nim do pracy przez cały rok. Ale myślę, że o wiele lepiej wie o tym Robert (Robb) Maciąg, który przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów azjatyckich bezdroży.

Be Lazy – bądź leniwy. Autor tego artykułu pokazuje, że pośpiech nie zawsze jest wskazany i nie zawsze też przynosi pożądane rezultaty. Czasami po prostu warto zwolnić i pobyć trochę leniwym.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone