Warto przeczytać w sieci #44

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Życie na autopilocie – to pierwszy chyba od dwóch lat nowy artykuł na blogu Jakuba Ujejskiego. Poruszający ważne zagadnienie upraszczania i automatyzowania pewnych działań i wyborów, tak aby odciążyć myślenie i móc się poświęcić temu, co naprawdę ważne.

Pułapka własnej firmy – artykuł poruszający dwie ważne kwestie – motywacji do założenia firmy oraz cel, dla jakiego istnieje firma. Jeżeli planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, przeczytaj ten artykuł.

Antykruchość: jak zostać hydrą – rozsiadłeś się wygodnie w fotelu rozstawionym w swojej strefie komfortu. Wszystko jest poukładane i wygodne, tak jak lubisz. A tu bum i ktoś coś psuje. Twoja strefa się rozpada, a Ty? Co z Tobą? Czy jesteś na to przygotowany? Jeżeli nie to sięgnij po ten artykuł. Jeżeli tak, to też 🙂

Why the Best Things in Life Are All Backwards – jest takie ćwiczenie, które przeprowadza się na wszystkich rekrutach chcących wstąpić do Navy SEAL’s. Polega ona na wrzuceniu takowego rekruta, z zawiązanymi rękoma, nogami i zasłoniętymi oczami, do głębokiego basenu z zadaniem przeżycia 5 minut. Okrutne? O tak, zwłaszcza że zdarzył się kilka wypadków śmiertelnych. To ćwiczenie niesie jednak ze sobą dwie ważne lekcje. Jakie, tego dowiecie się już z artykułu.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.