Warto przeczytać w sieci #43

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Prioritization – More Important Than Any Productivity Technique – wszyscy mówią o tym jak ważne jest zarządzanie czasem, ale bardzo często zapominają przy tym o jednej bardzo ważnej rzeczy – ustalaniu priorytetów. I właśnie o tym jest ten wpis.

Your Email App is Not Your To Do List – mało kto z nas o tym pamięta, ale program pocztowy, nie jest naszą listą zadań do zrobienia.

How To Be More Productive As An Introvert – to dość długi artykuł nie tylko o tym jak być bardziej produktywnym, jako introwertyk, ale również o samych introwertykach, ich zaletach i sposobie działania.

How Your Daily Routine Can Turn Into Your Biggest Enemy – rutyna pomaga nam być produktywnym, ale ma też swoją ciemną stronę. Jest nią uzależnienie od rutyny i dokładnego powtarzania konkretnych sekwencji czynności, które mają nam pomóc się skupić. Jednak wystarczy mała rysa w tego typu uzależnieniu i dopada nas frustracja, rozpacz i złość, a efektywność leci na głowę. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedź znajduje się w tym wpisie.

Too lazy to work out, eat well, or save money? Bribe yourself with habit points – artykuł poświęcony budowaniu pozytywnych nawyków poprzez nagradzanie się punktami, które potem można wydać na własne przyjemności. Bardzo proste spojrzenie na grywalizację w życiu codziennym, ale przydatne dla początkujących.

Internal Family Systems, czyli Twoja wewnętrzna rodzina – czy wiesz, że masz w głowie całą rodzinę osobowości, które ze sobą współdziałają i konkurują? Jeżeli nie to zajrzyj do tego wpisu.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.