Warto przeczytać w sieci #42

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Mówienie do samego siebie – oznaka szaleństwa czy geniuszu? – mówisz czasami do siebie, a może często. Czy to źle? Sprawdzisz w tym artykule.

Why You Need to Stop Killing Time – Brian Tracy podaje kilka powodów, dla których warto przestać zabijać czas, a zacząć wykorzystywać go efektywnie.

8 Genius Fashion Hacks for Men – ten artykuł jest trochę spoza tematyki planowania i zarządzania czasem, ale takie też się zdarzają. I bardzo dobrze. W tym artykule znajdziesz 8 pomysłów na to, jak zapanować nad męskim stylem i garderobą.

Creating the Time to Do What You Love Every Day – prosty sposób na znalezienie czasu na hobby, sport i inne zajęcia, na których nam zależy.

„W Polsce większy jest tylko Youtube”. Historia sukcesu portalu CDA.pl – nie wiem jak Ty, ale ja nie wiedziałem, że CDA jest tak dużym portalem i w Polsce może stanowić alternatywę dla YouTuba.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.