Warto przeczytać w sieci #42

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Jaka nowa umiejętność uczyni Cię niezastąpionym – to strzał w dziesiątkę. Wygrzebałem w zakamarkach internetu tekst z 2015 roku Jakuba Królikowskiego, w którym podrzuca cztery umiejętności, których warto się nauczyć, by stać się niezastąpionym w korporacji i wygryźć ze stanowisk tych, którzy są wyżej od nas 🙂

Mówienie do samego siebie – oznaka szaleństwa czy geniuszu? – mówisz czasami do siebie, a może często. Czy to źle? Sprawdzisz w tym wpisie.

Live in the Now, Not in Your Phone – rozejrzyj się dookoła, mnóstwo ludzi ma przed swoimi twarzami ekrany telefonów i nie widzi nic poza nimi. A Ty jak żyjesz? – pyta autor wpisu – Teraz, czy może jednak w swoim telefonie?

Why You Need to Stop Killing Time – Brian Tracy podaje kilka powodów, dla których warto przestać zabijać czas, a zacząć wykorzystywać go efektywnie.

8 Genius Fashion Hacks for Men – ten artykuł jest trochę spoza tematyki planowania i zarządzania czasem, ale takie też się zdarzają. I bardzo dobrze. W tym wpisie znajdziesz 8 pomysłów na to, jak zapanować nad męskim stylem i garderobą.

Creating the Time to Do What You Love Every Day – prosty sposób na znalezienie czasu na hobby, sport i inne zajęcia, na których nam zależy.

„W Polsce większy jest tylko Youtube”. Historia sukcesu portalu CDA.pl – nie wiem jak Ty, ale ja nie wiedziałem, że CDA jest tak dużym portalem i w Polsce może stanowić alternatywę dla YouTuba.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja