Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #42

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Mówienie do samego siebie – oznaka szaleństwa czy geniuszu? – mówisz czasami do siebie, a może często. Czy to źle? Sprawdzisz w tym artykule.

Why You Need to Stop Killing Time – Brian Tracy podaje kilka powodów, dla których warto przestać zabijać czas, a zacząć wykorzystywać go efektywnie.

8 Genius Fashion Hacks for Men – ten artykuł jest trochę spoza tematyki planowania i zarządzania czasem, ale takie też się zdarzają. I bardzo dobrze. W tym artykule znajdziesz 8 pomysłów na to, jak zapanować nad męskim stylem i garderobą.

Creating the Time to Do What You Love Every Day – prosty sposób na znalezienie czasu na hobby, sport i inne zajęcia, na których nam zależy.

„W Polsce większy jest tylko Youtube”. Historia sukcesu portalu CDA.pl – nie wiem jak Ty, ale ja nie wiedziałem, że CDA jest tak dużym portalem i w Polsce może stanowić alternatywę dla YouTuba.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone