Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #40

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Use Your Office to Work Out – kilkanaście pomysłów na to, jak wykorzystać biuro do ćwiczeń fizycznych.

How to be Productive, Not Busy – niby wszyscy to wiemy, ale często ucieka nam to z głowy w trakcie rutyny dnia codziennego. Warto przeczytać w ramach przypomnienia.

Długopis kontra klawiatura – myślisz, że odręczne pisanie umarło wraz z rozpowszechnieniem smartfonów. Niestety masz rację, a to źle. Bo jak wskazuje Halina Czubała, już dawno udowodniono, że pisanie odręczne wspomaga proces zapamiętywania, uczenia i przyswajania wiedzy.

How to Breeze Through the Tasks You Hate – and Finish Them Easily – Audrey Robinson postanowiła zmierzyć się z jedną z największych naszych zmor. Robienie, zadań, których nie cierpimy, wprost nienawidzimy. Mi podoba się najbardziej ostatni punkt.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone