Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #40

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Use Your Office to Work Out – kilkanaście pomysłów na to, jak wykorzystać biuro do ćwiczeń fizycznych.

How to be Productive, Not Busy – niby wszyscy to wiemy, ale często ucieka nam to z głowy w trakcie rutyny dnia codziennego. Warto przeczytać w ramach przypomnienia.

Długopis kontra klawiatura – myślisz, że odręczne pisanie umarło wraz z rozpowszechnieniem smartfonów. Niestety masz rację, a to źle. Bo jak wskazuje Halina Czubała, już dawno udowodniono, że pisanie odręczne wspomaga proces zapamiętywania, uczenia i przyswajania wiedzy.

How to Breeze Through the Tasks You Hate – and Finish Them Easily – Audrey Robinson postanowiła zmierzyć się z jedną z największych naszych zmor. Robienie, zadań, których nie cierpimy, wprost nienawidzimy. Mi podoba się najbardziej ostatni punkt.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.