Warto przeczytać w sieci #40

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Use Your Office to Work Out – kilkanaście pomysłów na to, jak wykorzystać biuro do ćwiczeń fizycznych.

How to be Productive, Not Busy – niby wszyscy to wiemy, ale często ucieka nam to z głowy w trakcie rutyny dnia codziennego. Warto przeczytać w ramach przypomnienia.

Długopis kontra klawiatura – myślisz, że odręczne pisanie umarło wraz z rozpowszechnieniem smartfonów. Niestety masz rację, a to źle. Bo jak wskazuje Halina Czubała, już dawno udowodniono, że pisanie odręczne wspomaga proces zapamiętywania, uczenia i przyswajania wiedzy.

How to Breeze Through the Tasks You Hate – and Finish Them Easily – Audrey Robinson postanowiła zmierzyć się z jedną z największych naszych zmor. Robienie, zadań, których nie cierpimy, wprost nienawidzimy. Mi podoba się najbardziej ostatni punkt.

This common (but faulty) reasoning leads to bad decisions – artykuł, w którym Tammy Lenski omawia wpływ kosztów utopionych na podejmowanie przez nas decyzji. Wskazuje również jak radzić sobie z tym wpływem.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja