Warto przeczytać w sieci #38

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

The $500,000 Solution to a $12 Problem – świetna historia uzmysławiająca, że czasami istnieją bardzo proste i tanie sposoby, rozwiązania wydawałoby się trudnych i skomplikowanych problemów.

Dlaczego rezygnujemy i co z tym zrobić? – artykuł Jacka Kłosińskiego poświęcony 10 powodom, dla których rezygnujemy z realizacji swoich celów, czy spełniania marzeń. Dodatkowym atutem jest możliwość posłuchania artykułu w formie podcastu.

The Most Effective Way of Organizing Your Files, Folders and Documents – wyczerpujący artykuł z bloga Asian Efficiency o tym, jak organizować foldery na komputerze i w chmurze. Podejście bardzo zbieżne z tym, które stosuję osobiście i bardzo sobie chwalę. Jeżeli nie wiesz jak zrobić porządek na komputerze, to zacznij od tego artykułu.

The Akrasia Effect: Why We Don’t Follow Through on What We Set Out to Do and What to Do About It – mądry artykuł o prokastynacji, jej powodach i sposobach radzenia sobie z nią.

Every Yes Is Also a No – artykuł, w którym Chris Bailey przypomina nam, że za każdym razem, gdy czemuś mówimy “tak” czemuś innemu mówimy “nie”. Z tego powodu tak ważna jest pełna świadomość obu aspektów podejmowania decyzji.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.