Warto przeczytać w sieci #36

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Programowanie społeczne: Odżywianie – długi artykuł Michała Pasterskiego o odżywianiu i o tym, jak jesteśmy manipulowani i oszukiwaniu przez producentów żywności. W tej kwestii mam podobne poglądy do Michała, chociaż jest On spory kawałek przede mną w stosowaniu dobrych nawyków żywieniowych. O nich też znalazło się kilka akapitów. Jeżeli miałbyś przeczytać tylko jeden artykuł z całej listy, to zdecydowanie polecam Ci ten.

The Truth Is – artykuł Agent Sully z bloga Life Learning Today na temat tego, na czym powinniśmy się skupiać jako ludzie. Parafrazując słowa Sully: Nie jesteśmy PISiorami ani PeOwcami, ale jesteśmy ludźmi, których więcej łączy, niż dzieli. Czytając ten artykuł, doszedłem do wniosku, że nasz kraj nie jest odosobnionym przypadkiem i wszędzie ludzie mają podobne problemy.

Czy prowadzenie fanpage ma nadal sens? – Jacek Kłosiński zajął stanowisko ws. spadających zasięgów na Facebooku i wskazał to, o czym wszyscy zapominamy. Facebook i inne media społecznościowe to tylko narzędzia, a narzędzia się zmieniają.

Efekt Mona Lizy, czyli dlaczego nic nie jest warte tyle ile nam się wydaje – Artur Król porusza na swoim blogu bardzo ciekawy temat, do którego wyjściem jest moment uznania Mana Lizy za arcydzieło. A jaki to moment? Tego dowiesz się już z artykułu Artura.

Jak pozbyć się złego nawyku? – Krzysztof Skubis pokazuje, jak znaleźć przyczynę złego nawyku i jak zły nawyk wyeliminować. W bonusie dorzuca link do artykułu na temat pozbywania się nawyków u Michała Pasterskiego.

Przesuwanie granic niemożliwego, czyli Nanga Parbat i człowieczeństwo – o Nanga Parbat nie będzie tu za dużo, natomiast znajdziesz w tym artykule rozważania Angeliki Chimkowskiej na temat wartości życia.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.