Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #35

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

O dwóch kumplach, co poszli na piwo, lekcjach od artystów i dekonstrukcji – Kamil Kozieł wyjaśnia, dlaczego lepiej pokazać widzom bombę tykającą pod stołem, niż zaskoczyć ich wybuchem. Dorzuca do tego kilka rad dla tych, którzy żyją lub chcą żyć z pisania.

How to Be a Productive Powerhouse Using Time Blocking – Charlie Gilkey z Productive Flourishing w dość obszernym artykule opisuje, jak wykorzystywać stałe bloki czasu w celu osiągnięcia wysokiej produktywności i utrzymania satysfakcji z tego, co się robi.

The Importance of Being Intentional – krótki artykuł Donalda Latumahina na blogu life optimizer poświęcony celowości naszych działań i wyborowi drogi, którą chcemy podążać.

Your Plans vs. Universe’s Plans For You [Infographic] – ikonografika z krótkim komentarzem Celestine Chua z Personal Excellence. Warto zerknąć ze względu na przesłanie, jakie podąża za tą grafiką.

Jak starego psa nauczyć nowych sztuczek? – jeżeli myślisz, że nie musisz się zmieniać lub nie możesz się zmieniać, to jest to artykuł dla Ciebie. Halina Czubała obala ten szkodliwy mit i podaje kilka ciekawych rozwiązań, które mogą pomóc w jego przezwyciężeniu. Dodatkowo w artykule pojawia się sympatyczna zgraja piesków Border Collie, które pomogły obalić tytułowy mit.

Is Lent Stressing You Out? – wszyscy mocno przeżywamy okres postanowień noworocznych. Zapominamy jednak, że są w roku jeszcze dwa momenty, kiedy my chrześcijanie robimy postanowienia. I jednym z nich jest Wielki Post. Warto przeczytać ten artykuł zarówno w kontekście postanowień wielkopostnych, jak i noworocznych.

How Technology Ruins Our Lives – prowokacyjny tytuł artykułu Margaret Reid na blogu Facile Things, w którym zadaje pytanie, jaki wpływ na nasze życie ma technologia.

Psychology Tricks That Will Help You Be More Productive – Kayla Matthews z bloga Productivity Theory proponuje 4 sposoby na bycie bardziej produktywnym. Co do pierwszego mam wątpliwości, czy działa, ale to bardzo indywidualna kwestia. Natomiast pozostałe 3 jak najbardziej polecam.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.