Warto przeczytać w sieci #34

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Relaxing Into the Feeling of Being Alive – są nieraz tak proste metody relaksu, że aż trudno uwierzyć, że z nich nie korzystamy. Leo Barbauta z bloga zen habits poleca właśnie jedną z nich.

Jak naprawdę działają introwersja i ekstrawersja? – jeżeli jesteś ciekaw jak naprawdę działa introwersja i ekstrawersja to ten artykuł jest dla Ciebie. Artur Król obala w nim jeden, a może kilka mitów na temat introwersji i ekstrawersji.

College Degree And Income Potential – jeżeli myślisz, że tytuł magistra, licencjata, czy doktorat jest gwarancją wyższego wynagrodzenia, to artykuł napisany przez Marka Sheada z Productivity501, otworzy Ci oczy, na to, co faktycznie ma znaczenie.

Seriously, You—Ok, We—Need To Stop Watching The News This Year – Ryan Holiday na swoim blogu napisał artykuł o FOMO, natłoku informacji i o tym, jak nabrać odpowiedniej perspektywy. Gorąco polecam w celu nabrania dystansu do problemów dnia codziennego i zobaczenia jak piękne może być życie.

Mind the process, not the results – krótki artykuł napisany przez Chrisa Bailey na blogu A life of productivity, o formułowaniu celów nastawionych na proces, a nie rezultaty.

Conserving Your Willpower for What Matters: Five Ways to Avoid Decision Fatigue – zarządzasz czasem, a może powinieneś zacząć zarządzać również siłą woli, która wraz z upływem dnia staje się coraz słabsza? Artykuł napisany przez Laurę Stack.

Nie bądź jak Gianfranco, czyli fitness bywa niezdrowy – artykuł Igora Mroza dostępny na blogu AntiFragile. Igor Mróz stawia niepoprawnie polityczną tezę i zachęca do odpuszczania sobie podczas treningów. Nie dlatego, żeby zrezygnować, ale żeby zadbać o swoje zdrowie. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy przypadkiem nie robisz czegoś źle podczas uprawiania sportu.

„Nie na wszystko w życiu jest apka” – dający do myślenia felieton Roberta Kroola o samodzielności i niesamodzielności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

maksymy delfickie

MAKSYMY DELFICKIE

Maksymy delfickie, to zbiór krótkich przysłów, które zostały wyryte na steli stojącej przed świątynią Apollona w Delfach. Stanowiły przez wiele wieków podstawę etyki starożytnych Greków.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.