Warto przeczytać w sieci #34

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Relaxing Into the Feeling of Being Alive – są nieraz tak proste metody relaksu, że aż trudno uwierzyć, że z nich nie korzystamy. Leo Barbauta z bloga zen habits poleca właśnie jedną z nich.

Jak naprawdę działają introwersja i ekstrawersja? – jeżeli jesteś ciekaw jak naprawdę działa introwersja i ekstrawersja to ten wpis jest dla Ciebie. Artur Król obala w nim jeden, a może kilka mitów na temat introwersji i ekstrawersji.

College Degree And Income Potential – jeżeli myślisz, że tytuł magistra, licencjata, czy doktorat jest gwarancją wyższego wynagrodzenia, to artykuł napisany przez Marka Sheada z Productivity501, otworzy Ci oczy, na to, co faktycznie ma znaczenie.

Seriously, You—Ok, We—Need To Stop Watching The News This Year – Ryan Holiday na swoim blogu napisał artykuł o FOMO, natłoku informacji i o tym, jak nabrać odpowiedniej perspektywy. Gorąco polecam w celu nabrania dystansu do problemów dnia codziennego i zobaczenia jak piękne może być życie.

Mind the process, not the results – krótki artykuł napisany przez Chrisa Bailey na blogu A life of productivity, o formułowaniu celów nastawionych na proces, a nie rezultaty.

Conserving Your Willpower for What Matters: Five Ways to Avoid Decision Fatigue – zarządzasz czasem, a może powinieneś zacząć zarządzać również siłą woli, która wraz z upływem dnia staje się coraz słabsza? Artykuł napisany przez Laurę Stack.

Nie bądź jak Gianfranco, czyli fitness bywa niezdrowy – artykuł Igora Mroza dostępny na blogu AntiFragile. Igor Mróz stawia niepoprawnie polityczną tezę i zachęca do odpuszczania sobie podczas treningów. Nie dlatego, żeby zrezygnować, ale żeby zadbać o swoje zdrowie. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy przypadkiem nie robisz czegoś źle podczas uprawiania sportu.

„Nie na wszystko w życiu jest apka” – dający do myślenia felieton Roberta Kroola o samodzielności i niesamodzielności.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.