Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #34

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Relaxing Into the Feeling of Being Alive – są nieraz tak proste metody relaksu, że aż trudno uwierzyć, że z nich nie korzystamy. Leo Barbauta z bloga zen habits poleca właśnie jedną z nich.

Jak naprawdę działają introwersja i ekstrawersja? – jeżeli jesteś ciekaw jak naprawdę działa introwersja i ekstrawersja to ten artykuł jest dla Ciebie. Artur Król obala w nim jeden, a może kilka mitów na temat introwersji i ekstrawersji.

College Degree And Income Potential – jeżeli myślisz, że tytuł magistra, licencjata, czy doktorat jest gwarancją wyższego wynagrodzenia, to artykuł napisany przez Marka Sheada z Productivity501, otworzy Ci oczy, na to, co faktycznie ma znaczenie.

Seriously, You—Ok, We—Need To Stop Watching The News This Year – Ryan Holiday na swoim blogu napisał artykuł o FOMO, natłoku informacji i o tym, jak nabrać odpowiedniej perspektywy. Gorąco polecam w celu nabrania dystansu do problemów dnia codziennego i zobaczenia jak piękne może być życie.

Mind the process, not the results – krótki artykuł napisany przez Chrisa Bailey na blogu A life of productivity, o formułowaniu celów nastawionych na proces, a nie rezultaty.

Conserving Your Willpower for What Matters: Five Ways to Avoid Decision Fatigue – zarządzasz czasem, a może powinieneś zacząć zarządzać również siłą woli, która wraz z upływem dnia staje się coraz słabsza? Artykuł napisany przez Laurę Stack.

Nie bądź jak Gianfranco, czyli fitness bywa niezdrowy – artykuł Igora Mroza dostępny na blogu AntiFragile. Igor Mróz stawia niepoprawnie polityczną tezę i zachęca do odpuszczania sobie podczas treningów. Nie dlatego, żeby zrezygnować, ale żeby zadbać o swoje zdrowie. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy przypadkiem nie robisz czegoś źle podczas uprawiania sportu.

„Nie na wszystko w życiu jest apka” – dający do myślenia felieton Roberta Kroola o samodzielności i niesamodzielności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.