Warto przeczytać w sieci #33

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Pisanie komentarzy u innych blogerów – trzy rady od Patryka Tarachonia na temat komentowania u innych blogerów.

120 spinaczy – poznaj skuteczną metodę realizacji celów stworzoną przez Trenta Dyrsmida. Wystarczą dwa słoiki i 120 spinaczy. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie opisane w artykule Krzysztofa Wysockiego znanego szerzej, jako TesTeq.

Marcin „Yeti” Tomaszewski – jak zdobywać najtrudniejsze ściany świata – i to nie tylko górskie – wywiad przeprowadzony przez Marcina Płuciennika z Marcinem „Yeti” Tomaszewskim – człowiekiem pełnym pasji, spokoju i dojrzałości. To rozmowa nie tylko o górach, ale i o życiu.

Jak pracują blogerzy? Wywiad z 25 polskimi influencerami – Natalia Knopek wykonała kawał dobrej roboty, przygotowując ten bardzo ciekawy raport/wywiad z blogerami do pobrania w formie pliku pdf. Jeżeli lubisz podglądać kulisy pracy innych ludzi, to na pewno ta pozycja przypadnie Ci do gustu.

Soft Skills vs Hard Skills and Why You Need To Have Them – krótki i bardzo trafny wpis, napisany przez Kate Kurzawska na blogu timecamp, na temat umiejętności miękkich i twardych.

How to Make Your Cat Internet Famous – tym razem coś lżejszego i całkiem spoza tematyki rozwoju osobistego. Wpis Briana Wallace’a (z bloga Dumb Little Man) o kotach i o tym, co trzeba zrobić, aby Twój kot stał się sławny w Internecie. W końcu wszyscy kochamy koty 🙂

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Thought Catalog i pobrane z Unsplash.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja