Warto przeczytać w sieci #33

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Pisanie komentarzy u innych blogerów – trzy rady od Patryka Tarachonia na temat komentowania u innych blogerów.

120 spinaczy – poznaj skuteczną metodę realizacji celów stworzoną przez Trenta Dyrsmida. Wystarczą dwa słoiki i 120 spinaczy. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie opisane w artykule Krzysztofa Wysockiego znanego szerzej, jako TesTeq.

Marcin „Yeti” Tomaszewski – jak zdobywać najtrudniejsze ściany świata – i to nie tylko górskie – wywiad przeprowadzony przez Marcina Płuciennika z Marcinem „Yeti” Tomaszewskim – człowiekiem pełnym pasji, spokoju i dojrzałości. To rozmowa nie tylko o górach, ale i o życiu.

Jak pracują blogerzy? Wywiad z 25 polskimi influencerami – Natalia Knopek wykonała kawał dobrej roboty, przygotowując ten bardzo ciekawy raport/wywiad z blogerami do pobrania w formie pliku pdf. Jeżeli lubisz podglądać kulisy pracy innych ludzi, to na pewno ta pozycja przypadnie Ci do gustu.

Soft Skills vs Hard Skills and Why You Need To Have Them – krótki i bardzo trafny wpis, napisany przez Kate Kurzawska na blogu timecamp, na temat umiejętności miękkich i twardych.

How to Make Your Cat Internet Famous – tym razem coś lżejszego i całkiem spoza tematyki rozwoju osobistego. Wpis Briana Wallace’a (z bloga Dumb Little Man) o kotach i o tym, co trzeba zrobić, aby Twój kot stał się sławny w Internecie. W końcu wszyscy kochamy koty 🙂

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Thought Catalog i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.