Warto przeczytać w sieci #31

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Po końcowym gwizdku wynik przewidzi każdy tuman – a to wpis z bloga, który odkryłem kilka dni temu na blogu Igora Mroza. Z tego wpisu dowiesz się, dlaczego Napoleon i inni wielcy tego świata popełniali wydawałoby się trywialne, ale brzemienne w skutkach decyzje.

Don’t Do Something You Might Regret – często mówimy “Nie rób niczego, czego miałbyś żałować”. A to błąd, czas zacząć inaczej formułować tego typu myśli. Jak? Tego dowiesz się z wpisu Gregora Ciotti.

Dogs Don’t Like Perfectionism Either! – Hillary Reting napisała w tym wpisie o tym, że psy nie są perfekcjonistami, że to wcale nie jest złe oraz o tym, dlaczego my też powinniśmy odpuścić sobie perfekcjonizm.

To Tell the Truth – Laura na blogu Empathia porusza ważny problem, mówienia prawdy opowiedziany w prosty i przyjemny sposób. Może nic odkrywczego, ale mam wrażenie, że często zapominamy o tym, jak ważne jest mówienie prawdy, zwłaszcza w sprawach mało istotnych.

A New Definition of Silence – tak jak w tytule definicja ciszy. Może nie aż tak nowa, czy odkrywcza, ale inna od tej powszechnie obowiązującej. Bardziej duchowa. Do tej ciszy zaprasza Mike St. Pierre.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja