Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #30

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

10 Free Tools to Help You Understand Your Social Media Audience – tym razem coś dla osób posiadających fanpage prosto z bloga Buffer App. W artykule znajdziesz dziesięć darmowych narzędzi, które pomogą Ci zrozumieć twoich odbiorców w mediach społecznościowych.

How To Find Your Way Forward (And Finish) – artykuł Mika Vardy o tym, dlaczego kończenie jest ważne i o tym, co tak naprawdę jest ważne. I jak sobie uświadomić to oraz co zrobić, by jednak kończyć to, co się zaczęło.

The Universal ‘Six-Step Formula’ For Everyday Decision Making – gościnny artykuł Diany Clark na blogu Asian Efficiency, w którym przedstawia 6 kroków do podjęcia dobrej decyzji.

How to keep time from moving so fast – Chris Bailey zadaje czytelnikom pytanie, czy nie mają wrażenia, że czas mija coraz szybciej. Kiedyś tak nie było, gdy byliśmy dziećmi. Dzień trwał tydzień, tydzień miesiąc, a miesiąc rok, a ten ostatni to była wieczność. Co się zmieniło? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone