Warto przeczytać w sieci #30

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

10 Free Tools to Help You Understand Your Social Media Audience – tym razem coś dla osób posiadających fanpage prosto z bloga Buffer App. W artykule znajdziesz dziesięć darmowych narzędzi, które pomogą Ci zrozumieć twoich odbiorców w mediach społecznościowych.

How To Find Your Way Forward (And Finish) – artykuł Mika Vardy o tym, dlaczego kończenie jest ważne i o tym, co tak naprawdę jest ważne. I jak sobie uświadomić to oraz co zrobić, by jednak kończyć to, co się zaczęło.

The Universal ‘Six-Step Formula’ For Everyday Decision Making – gościnny artykuł Diany Clark na blogu Asian Efficiency, w którym przedstawia 6 kroków do podjęcia dobrej decyzji.

How to keep time from moving so fast – Chris Bailey zadaje czytelnikom pytanie, czy nie mają wrażenia, że czas mija coraz szybciej. Kiedyś tak nie było, gdy byliśmy dziećmi. Dzień trwał tydzień, tydzień miesiąc, a miesiąc rok, a ten ostatni to była wieczność. Co się zmieniło? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.