Warto przeczytać w sieci #30

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

10 Free Tools to Help You Understand Your Social Media Audience – tym razem coś dla osób posiadających fanpage prosto z bloga Buffer App. W artykule znajdziesz dziesięć darmowych narzędzi, które pomogą Ci zrozumieć twoich odbiorców w mediach społecznościowych.

How To Find Your Way Forward (And Finish) – wpis Mika Vardy o tym, dlaczego kończenie jest ważne i o tym, co tak naprawdę jest ważne. I jak sobie uświadomić to oraz co zrobić, by jednak kończyć to, co się zaczęło.

The Universal ‘Six-Step Formula’ For Everyday Decision Making – gościnny wpis Diany Clark na blogu Asian Efficiency, w którym przedstawia 6 kroków do podjęcia dobrej decyzji.

This Is The Most Important Thing You Can Do Each Morning – Ryan Holiday nakreślił parę słów o pisaniu pamiętników i o tym, dlaczego warto to robić. Znajdziesz tutaj również kilka wskazówek jak się zabrać za pamiętnikarstwo.

How to keep time from moving so fast – Chris Bailey zadaje czytelnikom pytanie, czy nie mają wrażenia, że czas mija coraz szybciej. Kiedyś tak nie było, gdy byliśmy dziećmi. Dzień trwał tydzień, tydzień miesiąc, a miesiąc rok, a ten ostatni to była wieczność. Co się zmieniło? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja