Warto przeczytać w sieci – #3

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Racja czy kolacja? wpis Krzysztofa Wysockiego znanego, jako TesTeq o tym, czy lepiej mieć rację, czy może jednak załatwić sprawę.

Dwa najważniejsze narzędzia rozwoju osobistego wpis poświęcony samorefleksji i pisaniu, jako formom rozwoju osobistego.

Wykorzystaj swoje codzienne rutyny do rozwoju krótki wpis o tym, dlaczego warto traktować rozwój osobisty, jako coś normalnego, a nie specjalnego oraz dlaczego warto wpleść go w codzienną rutynę.

Can your beliefs about someone alter their behavior? wpis o tym, jak sposób, w jaki inni postrzegają nas, wpływa na to, jak się zachowujemy i postępujemy.

Fail, Fail, the Gang’s All Here nie do czytania, ale do obejrzenia. Prosta grafika pokazująca co poprzedza sukces.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja