Warto przeczytać w sieci – #3

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Racja czy kolacja? wpis Krzysztofa Wysockiego znanego, jako TesTeq o tym, czy lepiej mieć rację, czy może jednak załatwić sprawę.

Dwa najważniejsze narzędzia rozwoju osobistego wpis poświęcony samorefleksji i pisaniu, jako formom rozwoju osobistego.

Wykorzystaj swoje codzienne rutyny do rozwoju krótki wpis o tym, dlaczego warto traktować rozwój osobisty, jako coś normalnego, a nie specjalnego oraz dlaczego warto wpleść go w codzienną rutynę.

Can your beliefs about someone alter their behavior? wpis o tym, jak sposób, w jaki inni postrzegają nas, wpływa na to, jak się zachowujemy i postępujemy.

Fail, Fail, the Gang’s All Here nie do czytania, ale do obejrzenia. Prosta grafika pokazująca co poprzedza sukces.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.