Warto przeczytać w sieci #29

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Co nas motywuje do działania? – Angelika Chimkowska zadaje na swoim blogu podchwytliwie pytanie. Za odpowiedzią na nie kryje się jeszcze jedna odpowiedź. Odpowiedź na pytanie: Czy motywacja jest przereklamowana?

7 Surprising Reasons Why Productivity Will Make You Happy – Brian Tracy podaje 6 powodów, dla których produktywność powoduje, że jesteśmy szczęśliwi. I dodatkowo dowód na to, że nawet wielcy popełniają błędy – miało być 7, a jest 6 powodów 😉

5 Simple Tips for Keeping Your New Year’s Resolution – takiego wpisu nie mogło zabraknąć, w którymś z zestawień grudniowych. W końcu zbliża się nowy rok 🙂 Wpis od Kayla Matthews z bloga Ddumb Little Man.

A Guide to Finding Calm & Being Less Frustrated – Leo Babauta podpowiada co zrobić, gdy denerwują Cię inni ludzie, masz problem, z tym że politycy zachowują się nie tak, jak powinni, a może przeszkadza Ci teściowa, denerwują sąsiedzi lub kierowcy na drodze. Mam dla Ciebie złą informację, oni się nie zmienią. Za to ty możesz zmienić swoje nastawienie, a jak to zrobić dowiesz się z tego wpisu.

Finishing vs. Starting – Mark Shead z Productivity501 wskazuje, że jeżeli myślisz poważnie o produktywności, to powinieneś przeczytać ten krótki wpis. Ponieważ produktywność mierzymy nie po tym ile projektów zacząłeś, ale ile skończyłeś.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja