Warto przeczytać w sieci #29

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Co nas motywuje do działania? – Angelika Chimkowska zadaje na swoim blogu podchwytliwie pytanie. Za odpowiedzią na nie kryje się jeszcze jedna odpowiedź. Odpowiedź na pytanie: Czy motywacja jest przereklamowana?

5 Simple Tips for Keeping Your New Year’s Resolution – takiego artykułu nie mogło zabraknąć, w którymś z zestawień grudniowych. W końcu zbliża się nowy rok 🙂 Artykuł od Kayla Matthews z bloga Ddumb Little Man.

A Guide to Finding Calm & Being Less Frustrated – Leo Babauta podpowiada co zrobić, gdy denerwują Cię inni ludzie, masz problem, z tym że politycy zachowują się nie tak, jak powinni, a może przeszkadza Ci teściowa, denerwują sąsiedzi lub kierowcy na drodze. Mam dla Ciebie złą informację, oni się nie zmienią. Za to ty możesz zmienić swoje nastawienie, a jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Finishing vs. Starting – Mark Shead z Productivity501 wskazuje, że jeżeli myślisz poważnie o produktywności, to powinieneś przeczytać ten krótki artykuł. Ponieważ produktywność mierzymy nie po tym ile projektów zacząłeś, ale ile skończyłeś.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

maksymy delfickie

MAKSYMY DELFICKIE

Maksymy delfickie, to zbiór krótkich przysłów, które zostały wyryte na steli stojącej przed świątynią Apollona w Delfach. Stanowiły przez wiele wieków podstawę etyki starożytnych Greków.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.