Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #29

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Co nas motywuje do działania? – Angelika Chimkowska zadaje na swoim blogu podchwytliwie pytanie. Za odpowiedzią na nie kryje się jeszcze jedna odpowiedź. Odpowiedź na pytanie: Czy motywacja jest przereklamowana?

5 Simple Tips for Keeping Your New Year’s Resolution – takiego artykułu nie mogło zabraknąć, w którymś z zestawień grudniowych. W końcu zbliża się nowy rok 🙂 Artykuł od Kayla Matthews z bloga Ddumb Little Man.

A Guide to Finding Calm & Being Less Frustrated – Leo Babauta podpowiada co zrobić, gdy denerwują Cię inni ludzie, masz problem, z tym że politycy zachowują się nie tak, jak powinni, a może przeszkadza Ci teściowa, denerwują sąsiedzi lub kierowcy na drodze. Mam dla Ciebie złą informację, oni się nie zmienią. Za to ty możesz zmienić swoje nastawienie, a jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Finishing vs. Starting – Mark Shead z Productivity501 wskazuje, że jeżeli myślisz poważnie o produktywności, to powinieneś przeczytać ten krótki artykuł. Ponieważ produktywność mierzymy nie po tym ile projektów zacząłeś, ale ile skończyłeś.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.