Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #29

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Co nas motywuje do działania? – Angelika Chimkowska zadaje na swoim blogu podchwytliwie pytanie. Za odpowiedzią na nie kryje się jeszcze jedna odpowiedź. Odpowiedź na pytanie: Czy motywacja jest przereklamowana?

5 Simple Tips for Keeping Your New Year’s Resolution – takiego artykułu nie mogło zabraknąć, w którymś z zestawień grudniowych. W końcu zbliża się nowy rok 🙂 Artykuł od Kayla Matthews z bloga Ddumb Little Man.

A Guide to Finding Calm & Being Less Frustrated – Leo Babauta podpowiada co zrobić, gdy denerwują Cię inni ludzie, masz problem, z tym że politycy zachowują się nie tak, jak powinni, a może przeszkadza Ci teściowa, denerwują sąsiedzi lub kierowcy na drodze. Mam dla Ciebie złą informację, oni się nie zmienią. Za to ty możesz zmienić swoje nastawienie, a jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Finishing vs. Starting – Mark Shead z Productivity501 wskazuje, że jeżeli myślisz poważnie o produktywności, to powinieneś przeczytać ten krótki artykuł. Ponieważ produktywność mierzymy nie po tym ile projektów zacząłeś, ale ile skończyłeś.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone