Warto przeczytać w sieci #27

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Michelin Chef Says Non! to Relentless Competition – znasz przewodnik po restauracjach Michelina? To chyba najbardziej prestiżowy ranking restauracji, jaki obecnie funkcjonuje. Każdy restaurator podobno marzy, by znaleźć się w nim. Czyżby? Są tacy, którzy chcą z tej listy zniknąć. Powody tych decyzji znajdziesz we wpisie Hillary Retting, który Ci polecam.

Everyone Has a Story – z jednej strony, ten wpis nie do końca pasuje do tematyki bloga, z drugiej jednak strony jest on jak najbardziej na miejscu. Ponieważ umiejętność zrozumienia innych, a o tym jest ten post, pomaga zwiększyć efektywność współpracy.

Jak wygląda Twoja ciemna strona? – Edyta Zając zachęca czytelników do zastanowienia się nad swoją ciemną stroną. Każdy z nas ją ma i warto mieć świadomość jej istnienia. Na ten temat pisałem również ja przy okazji recenzji książki Twoja ciemna strona.

Jak ciężko trenujesz? – krótki wpis Jacka Kłosińskiego dający do myślenia i zastanowienia się nad sobą i tym, co się robi.

Fit, czy kit? – wpis Sylwestra Bykowskiego, który wpisuje się po części w tematykę, którą poruszył Jacek Kłosińskie w powyżej polecanym wpisie. Sylwester nawołuje do zastanowienia się nad tym, czy życie, które spogląda na nas z telewizorów, bilbordów i kolorowych czasopism to jest prawdziwe życie.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.