Warto przeczytać w sieci #26

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

13 Fantastic Places to Find Background Music for Your Video Content – podobno przyszłość należy do wideo, a przynajmniej tak twierdzi Brian Peters z BufferApp. Jeżeli tak jest, a Ty szukasz w nim swojego miejsca, zerknij do tego artykułu. Znajdziesz w nim 13 stron oferujących muzykę, którą następnie wzbogacisz swoje filmy np. na YouTubie lub Facebooku.

The Real Value of Money – artykuł, w którym Mark Manson w bardzo ciekawy sposób przedstawia, na czym polega wartość pieniądza.

How to Stay in the Present Moment in Everyday Life: 5 Simple Habits – pięć pomysłów Henrika Edberga na to, jak skupić się na teraźniejszość.

Are You Planting the Seeds for Your Future? – ciekawy artykuł Celestine Chua na Personal Excellence. Autorka napisała o tym, że warto inwestować w siebie i sadzić “nasionka”, które z czasem mogą wykiełkować w coś wartościowego.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.