Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #26

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

13 Fantastic Places to Find Background Music for Your Video Content – podobno przyszłość należy do wideo, a przynajmniej tak twierdzi Brian Peters z BufferApp. Jeżeli tak jest, a Ty szukasz w nim swojego miejsca, zerknij do tego artykułu. Znajdziesz w nim 13 stron oferujących muzykę, którą następnie wzbogacisz swoje filmy np. na YouTubie lub Facebooku.

The Real Value of Money – artykuł, w którym Mark Manson w bardzo ciekawy sposób przedstawia, na czym polega wartość pieniądza.

How to Stay in the Present Moment in Everyday Life: 5 Simple Habits – pięć pomysłów Henrika Edberga na to, jak skupić się na teraźniejszość.

Are You Planting the Seeds for Your Future? – ciekawy artykuł Celestine Chua na Personal Excellence. Autorka napisała o tym, że warto inwestować w siebie i sadzić “nasionka”, które z czasem mogą wykiełkować w coś wartościowego.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone