Warto przeczytać w sieci #26

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

13 Fantastic Places to Find Background Music for Your Video Content – podobno przyszłość należy do wideo, a przynajmniej tak twierdzi Brian Peters z BufferApp. Jeżeli tak jest, a Ty szukasz w nim swojego miejsca, zerknij do tego artykułu. Znajdziesz w nim 13 stron oferujących muzykę, którą następnie wzbogacisz swoje filmy np. na YouTubie lub Facebooku.

The Real Value of Money – artykuł, w którym Mark Manson w bardzo ciekawy sposób przedstawia, na czym polega wartość pieniądza.

How to Stay in the Present Moment in Everyday Life: 5 Simple Habits – pięć pomysłów Henrika Edberga na to, jak skupić się na teraźniejszość.

Are You Planting the Seeds for Your Future? – ciekawy wpis Celestine Chua na Personal Excellence. Autorka napisała o tym, że warto inwestować w siebie i sadzić “nasionka”, które z czasem mogą wykiełkować w coś wartościowego.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

WYZWANIE – #ZRÓB MIEJSCE NA TO, CO WAŻNE

marzenia

Już 20 października rusza WYZWANIE „Zrób miejsce na to, co ważne”, które pomoże Ci nie tylko uporządkować tydzień, ale również znaleźć w nim czas na te aktywności, na które do tej pory nie znajdowałeś czasu.
Wyzwanie będzie trwało 16 dni i składało się z 6 modułów, które pomogą Ci zrobić miejsce na to, co ważne.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Nawigacja