Warto przeczytać w sieci #25

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

2 sposoby definiowania przyszłości – Marcin Kwieciński bardzo fajnie opisał sposób definiowania przyszłości, w dwóch perspektywach: co chcę osiągnąć i jak to zrobię.

Jak znaleźć czas na własny rozwój? – Katarzyna Głąb zaproponowała kilka fajnych sposobów na znalezienie czasu na rozwój osobisty i zdobywanie wiedzy.

Asertywny – co to znaczy. Zasady asertywnego postępowania – Damian Chodorek podaje 12 zasad asertywności. Warto przeczytać, jeżeli masz wątpliwości, co to znaczy być asertywnym lub uważasz, że to tylko umiejętność mówienia nie.

How to Overcome Your Fears of Rejection – artykuł Briana Tracy o tym, jak pozbyć się strachu przed porażką i odrzuceniem. Zazwyczaj obawy związane z odrzuceniem i porażką występują razem i jak wskazuje Brian Tracy, wzajemnie się napędzają.

8 Good Reasons Why Change Is Hard – jeżeli masz problem ze zmianą nawyków lub przyzwyczajeń to zajrzyj na tę listę. Możliwe, że wśród nich kryje się ten, który powoduje, że nie możesz dokonać zmiany.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.