Warto przeczytać w sieci #25

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

2 sposoby definiowania przyszłości – Marcin Kwieciński bardzo fajnie opisał sposób definiowania przyszłości, w dwóch perspektywach: co chcę osiągnąć i jak to zrobię.

Jak znaleźć czas na własny rozwój? – Katarzyna Głąb zaproponowała kilka fajnych sposobów na znalezienie czasu na rozwój osobisty i zdobywanie wiedzy.

Asertywny – co to znaczy. Zasady asertywnego postępowania – Damian Chodorek podaje 12 zasad asertywności. Warto przeczytać, jeżeli masz wątpliwości, co to znaczy być asertywnym lub uważasz, że to tylko umiejętność mówienia nie.

How to Overcome Your Fears of Rejection – wpis Briana Tracy o tym, jak pozbyć się strachu przed porażką i odrzuceniem. Zazwyczaj obawy związane z odrzuceniem i porażką występują razem i jak wskazuje Brian Tracy, wzajemnie się napędzają.

8 Good Reasons Why Change Is Hard – jeżeli masz problem ze zmianą nawyków lub przyzwyczajeń to zajrzyj na tę listę. Możliwe, że wśród nich kryje się ten, który powoduje, że nie możesz dokonać zmiany.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja