Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #25

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

2 sposoby definiowania przyszłości – Marcin Kwieciński bardzo fajnie opisał sposób definiowania przyszłości, w dwóch perspektywach: co chcę osiągnąć i jak to zrobię.

Jak znaleźć czas na własny rozwój? – Katarzyna Głąb zaproponowała kilka fajnych sposobów na znalezienie czasu na rozwój osobisty i zdobywanie wiedzy.

Asertywny – co to znaczy. Zasady asertywnego postępowania – Damian Chodorek podaje 12 zasad asertywności. Warto przeczytać, jeżeli masz wątpliwości, co to znaczy być asertywnym lub uważasz, że to tylko umiejętność mówienia nie.

How to Overcome Your Fears of Rejection – artykuł Briana Tracy o tym, jak pozbyć się strachu przed porażką i odrzuceniem. Zazwyczaj obawy związane z odrzuceniem i porażką występują razem i jak wskazuje Brian Tracy, wzajemnie się napędzają.

8 Good Reasons Why Change Is Hard – jeżeli masz problem ze zmianą nawyków lub przyzwyczajeń to zajrzyj na tę listę. Możliwe, że wśród nich kryje się ten, który powoduje, że nie możesz dokonać zmiany.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone