Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #24

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Twórcy Naszej klasy znaleźli inny pomysł na biznes […] – tym razem z innej beczki. Pamiętasz jeszcze serwis Nasza Klasa? Jeżeli tak to w tego artykułu dowiesz się, co teraz robią jego twórcy.

50 sposobów na zadbanie o siebie – gdybyś nie miał pomysłu jak zadbać o siebie i sprawić sobie małą przyjemność zajrzyj do artykułu Michała Pasterskiego.

Moje sposoby na porządek w komputerze – tym razem nie moje, a Dawida z bloga www.zorganizowani.com. Kilka bardzo fajnych pomysłów na zrobienie i utrzymanie porządku w komputerze.

Na bruku – takie chwile należy celebrować – tak optymistycznego artykułu dawno nie czytałem. Ostatecznie przewrócił moje podejście do zwolnienia z pracy. Katarzyna Antosiewicz pokazuje, jak należy podejść do utraty pracy i jest to podejście nietypowe.

7 zjawisk, które sprawiają, że nie myślisz racjonalnie – jeżeli jesteś ciekaw, jak wpływa na nas torowanie, prawo małych liczb, czy ślepa plamka to jest to artykuł dla Ciebie.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone