Warto przeczytać w sieci #24

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Twórcy Naszej klasy znaleźli inny pomysł na biznes […] – tym razem z innej beczki. Pamiętasz jeszcze serwis Nasza Klasa? Jeżeli tak to w tego artykułu dowiesz się, co teraz robią jego twórcy.

50 sposobów na zadbanie o siebie – gdybyś nie miał pomysłu jak zadbać o siebie i sprawić sobie małą przyjemność zajrzyj do wpisu Michała Pasterskiego.

Moje sposoby na porządek w komputerze – tym razem nie moje, a Dawida z bloga www.zorganizowani.com. Kilka bardzo fajnych pomysłów na zrobienie i utrzymanie porządku w komputerze.

Na bruku – takie chwile należy celebrować – tak optymistycznego wpisu dawno nie czytałem. Ostatecznie przewrócił moje podejście do zwolnienia z pracy. Katarzyna Antosiewicz pokazuje, jak należy podejść do utraty pracy i jest to podejście nietypowe.

7 zjawisk, które sprawiają, że nie myślisz racjonalnie – jeżeli jesteś ciekaw, jak wpływa na nas torowanie, prawo małych liczb, czy ślepa plamka to jest to wpis dla Ciebie.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.