Warto przeczytać w sieci #24

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Twórcy Naszej klasy znaleźli inny pomysł na biznes […] – tym razem z innej beczki. Pamiętasz jeszcze serwis Nasza Klasa? Jeżeli tak to w tego artykułu dowiesz się, co teraz robią jego twórcy.

50 sposobów na zadbanie o siebie – gdybyś nie miał pomysłu jak zadbać o siebie i sprawić sobie małą przyjemność zajrzyj do wpisu Michała Pasterskiego.

Moje sposoby na porządek w komputerze – tym razem nie moje, a Dawida z bloga www.zorganizowani.com. Kilka bardzo fajnych pomysłów na zrobienie i utrzymanie porządku w komputerze.

Na bruku – takie chwile należy celebrować – tak optymistycznego wpisu dawno nie czytałem. Ostatecznie przewrócił moje podejście do zwolnienia z pracy. Katarzyna Antosiewicz pokazuje, jak należy podejść do utraty pracy i jest to podejście nietypowe.

7 zjawisk, które sprawiają, że nie myślisz racjonalnie – jeżeli jesteś ciekaw, jak wpływa na nas torowanie, prawo małych liczb, czy ślepa plamka to jest to wpis dla Ciebie.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja