Warto przeczytać w sieci #24

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Twórcy Naszej klasy znaleźli inny pomysł na biznes […] – tym razem z innej beczki. Pamiętasz jeszcze serwis Nasza Klasa? Jeżeli tak to w tego artykułu dowiesz się, co teraz robią jego twórcy.

50 sposobów na zadbanie o siebie – gdybyś nie miał pomysłu jak zadbać o siebie i sprawić sobie małą przyjemność zajrzyj do artykułu Michała Pasterskiego.

Moje sposoby na porządek w komputerze – tym razem nie moje, a Dawida z bloga www.zorganizowani.com. Kilka bardzo fajnych pomysłów na zrobienie i utrzymanie porządku w komputerze.

Na bruku – takie chwile należy celebrować – tak optymistycznego artykułu dawno nie czytałem. Ostatecznie przewrócił moje podejście do zwolnienia z pracy. Katarzyna Antosiewicz pokazuje, jak należy podejść do utraty pracy i jest to podejście nietypowe.

7 zjawisk, które sprawiają, że nie myślisz racjonalnie – jeżeli jesteś ciekaw, jak wpływa na nas torowanie, prawo małych liczb, czy ślepa plamka to jest to artykuł dla Ciebie.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

koło życia

Koło życia

Czasami nachodzi nas refleksja, że coś jest nie tak w naszym życiu, czegoś nam brakuje. Czujemy, że coś musimy zmienić, ale nie wiemy co. W

produktywność

Rób mniej, ale lepiej i mądrzej

Zazwyczaj, gdy myślimy o produktywności, czy efektywności, to jednym z pierwszy skojarzeń, jakie przychodzą nam do głowy, jest robienie więcej i szybciej. Ba wydaje nam

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.