Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci – #2

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W poprzednim tygodniu zapoczątkowałem cykl piątkowych artykułów, w których polecam artykuły warte przeczytania. Dzisiaj jest piątek i drugi numer cyklu Warto przeczytać, a w nim kilka linków do artykułów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

10 powodów strachu przed sukcesem – polecam tym, którzy boją się sukcesu lub chcą sprawdzić, czy przypadkiem nie działają na swoją szkodę.

Jesteś leniem? Świetnie! wpis o pozytywnym typie lenia. Z częścią punktów się zgadzam z innymi nie, a Ty, co o tym myślisz?

Good Questions Encourage Creative Thinking wpis o zadawaniu dobrych pytań i zmienianiu negatywnego nastawienia na kreatywne pytanie.

“Albo wracacie do biura, albo was zwalniamy!” krótka notka o zmianie nastawienia IBM do zdalnej pracy. Jestem ciekaw, co myślisz o opisywanej zmianie i przemawiających za nią argumentach.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone