Warto przeczytać w sieci – #2

W poprzednim tygodniu zapoczątkowałem cykl piątkowych wpisów, w których polecam artykuły warte przeczytania. Dzisiaj jest piątek i drugi numer cyklu Warto przeczytać, a w nim kilka linków do wpisów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

10 powodów strachu przed sukcesem – polecam tym, którzy boją się sukcesu lub chcą sprawdzić, czy przypadkiem nie działają na swoją szkodę.

Prokrastynator – którym typem jesteś? (i jak sobie możesz poradzić?) cz.2 – druga część wpisu Edyty Zając o prokastynacji i sposobach radzenia sobie z różnego rodzaju prokastynacjami. Część pierwszą polecałem tydzień temu.

Jesteś leniem? Świetnie! wpis o pozytywnym typie lenia. Z częścią punktów się zgadzam z innymi nie, a Ty, co o tym myślisz?

Good Questions Encourage Creative Thinking wpis o zadawaniu dobrych pytań i zmienianiu negatywnego nastawienia na kreatywne pytanie.

“Albo wracacie do biura, albo was zwalniamy!” krótka notka o zmianie nastawienia IBM do zdalnej pracy. Jestem ciekaw, co myślisz o opisywanej zmianie i przemawiających za nią argumentach.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja