Warto przeczytać w sieci – #2

W poprzednim tygodniu zapoczątkowałem cykl piątkowych artykułów, w których polecam artykuły warte przeczytania. Dzisiaj jest piątek i drugi numer cyklu Warto przeczytać, a w nim kilka linków do artykułów, które chciałbym polecić Ci do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

10 powodów strachu przed sukcesem – polecam tym, którzy boją się sukcesu lub chcą sprawdzić, czy przypadkiem nie działają na swoją szkodę.

Jesteś leniem? Świetnie! wpis o pozytywnym typie lenia. Z częścią punktów się zgadzam z innymi nie, a Ty, co o tym myślisz?

Good Questions Encourage Creative Thinking wpis o zadawaniu dobrych pytań i zmienianiu negatywnego nastawienia na kreatywne pytanie.

“Albo wracacie do biura, albo was zwalniamy!” krótka notka o zmianie nastawienia IBM do zdalnej pracy. Jestem ciekaw, co myślisz o opisywanej zmianie i przemawiających za nią argumentach.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.