Warto przeczytać w sieci #19

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Każdy bohater potrzebuje odpoczynku – już myślałem, że Michał Łęgowski zaprzestał publikowania wpisów na swoim blogu. A tu taka niespodzianka. Porządny i bardzo wartościowy tekst na temat odpoczywania i tego, jak zadbać o to by mieć na niego czas.

Przepis na sukces – trochę inne spojrzenie na definicję sukcesu. Jestem ciekaw, co o tym myślisz?

Ile to czasuje? – genialny wpis Krzysztofa Wysockiego o kosztach rzeczy, które nabywamy i nie są to tylko koszty finansowe, ale również, a może przede wszystkim koszty w wymiarze czasowym.

5 elementów na prywatnym Facebooku, które pomogą Ci rozhulać własny biznes – tym razem coś dla blogerów. Mało kto (a przynajmniej ja się z tym nie spotkałem) pisze o sposobach wykorzystania prywatnego profilu na Facebooku do pozyskiwania nowych klientów. A o tym właśnie jest wpis Katarzyny Głąb.

Moja definicja produktywności osobistej – Marcin Kwieciński nie na darmo jest ekspertem w ogarnianiu chaosu. Tym razem porusza bardzo ważną kwestię – czym jest produktywność osobista. Jego definicja tak mi się spodobała, że zamierzam ją wyryć najlepiej na jakimś kamieniu i stosować w życiu.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja