Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #19

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Przepis na sukces – trochę inne spojrzenie na definicję sukcesu. Jestem ciekaw, co o tym myślisz?

Ile to czasuje? – genialny artykuł Krzysztofa Wysockiego o kosztach rzeczy, które nabywamy i nie są to tylko koszty finansowe, ale również, a może przede wszystkim koszty w wymiarze czasowym.

5 elementów na prywatnym Facebooku, które pomogą Ci rozhulać własny biznes – tym razem coś dla blogerów. Mało kto (a przynajmniej ja się z tym nie spotkałem) pisze o sposobach wykorzystania prywatnego profilu na Facebooku do pozyskiwania nowych klientów. A o tym właśnie jest artykuł Katarzyny Głąb.

Moja definicja produktywności osobistej – Marcin Kwieciński nie na darmo jest ekspertem w ogarnianiu chaosu. Tym razem porusza bardzo ważną kwestię – czym jest produktywność osobista. Jego definicja tak mi się spodobała, że zamierzam ją wyryć najlepiej na jakimś kamieniu i stosować w życiu.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone