Warto przeczytać w sieci #19

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Przepis na sukces – trochę inne spojrzenie na definicję sukcesu. Jestem ciekaw, co o tym myślisz?

Ile to czasuje? – genialny artykuł Krzysztofa Wysockiego o kosztach rzeczy, które nabywamy i nie są to tylko koszty finansowe, ale również, a może przede wszystkim koszty w wymiarze czasowym.

5 elementów na prywatnym Facebooku, które pomogą Ci rozhulać własny biznes – tym razem coś dla blogerów. Mało kto (a przynajmniej ja się z tym nie spotkałem) pisze o sposobach wykorzystania prywatnego profilu na Facebooku do pozyskiwania nowych klientów. A o tym właśnie jest artykuł Katarzyny Głąb.

Moja definicja produktywności osobistej – Marcin Kwieciński nie na darmo jest ekspertem w ogarnianiu chaosu. Tym razem porusza bardzo ważną kwestię – czym jest produktywność osobista. Jego definicja tak mi się spodobała, że zamierzam ją wyryć najlepiej na jakimś kamieniu i stosować w życiu.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

maksymy delfickie

MAKSYMY DELFICKIE

Maksymy delfickie, to zbiór krótkich przysłów, które zostały wyryte na steli stojącej przed świątynią Apollona w Delfach. Stanowiły przez wiele wieków podstawę etyki starożytnych Greków.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.