Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #19

warto przeczytać
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Przepis na sukces – trochę inne spojrzenie na definicję sukcesu. Jestem ciekaw, co o tym myślisz?

Ile to czasuje? – genialny artykuł Krzysztofa Wysockiego o kosztach rzeczy, które nabywamy i nie są to tylko koszty finansowe, ale również, a może przede wszystkim koszty w wymiarze czasowym.

5 elementów na prywatnym Facebooku, które pomogą Ci rozhulać własny biznes – tym razem coś dla blogerów. Mało kto (a przynajmniej ja się z tym nie spotkałem) pisze o sposobach wykorzystania prywatnego profilu na Facebooku do pozyskiwania nowych klientów. A o tym właśnie jest artykuł Katarzyny Głąb.

Moja definicja produktywności osobistej – Marcin Kwieciński nie na darmo jest ekspertem w ogarnianiu chaosu. Tym razem porusza bardzo ważną kwestię – czym jest produktywność osobista. Jego definicja tak mi się spodobała, że zamierzam ją wyryć najlepiej na jakimś kamieniu i stosować w życiu.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.