Warto przeczytać w sieci #15

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Mental Models: Learn How to Think Better and Gain a Mental Edge – lista modeli myślenia wykorzystywanych w różnych naukach w celu ich wykorzystania w zwiększaniu swoich umiejętności myślenia i rozwiązywania problemów.

Planowanie jest do dupy, czyli jak zaplanowałyśmy audiobooka – artykuł Oli Budzyńskiej pokazujący, czym różni się planowanie „życzeniowe” od prawdziwego planowania. Całość poparta przykładem z własnego życia w postaci planowania, a następnie przygotowywania audiobooka do wydania.

Unwritten Codes of Conduct: Five Rules You Won’t Find in the Employee Manual – 5 bardzo prawdziwych rad na temat niepisanych zasad obowiązujących w firmie. Warto wiedzieć, gdy rozpoczyna się pracę.

How Our Smartphones Are Disconnecting Us and What to Do About It – osobisty artykuł Joseph Pennington, który dzieli się w nim swoimi doświadczeniami związanymi z negatywnym wpływem smartfonów na relacje w związkach.

My Parents Don’t Support My Dreams. What Should I Do? – czy zdarzyło Ci się, że po podzieleniu się z rodzicami swoim pomysłem, zamiast wsparcia dostałeś kubeł zimnej wody i mnóstwo narzekania oraz obaw? Jeżeli tak i nie wiesz jak sobie z tym poradzić, to polecam artykuł Celestine Chua.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.