Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #15

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

Mental Models: Learn How to Think Better and Gain a Mental Edge – lista modeli myślenia wykorzystywanych w różnych naukach w celu ich wykorzystania w zwiększaniu swoich umiejętności myślenia i rozwiązywania problemów.

Planowanie jest do dupy, czyli jak zaplanowałyśmy audiobooka – artykuł Oli Budzyńskiej pokazujący, czym różni się planowanie „życzeniowe” od prawdziwego planowania. Całość poparta przykładem z własnego życia w postaci planowania, a następnie przygotowywania audiobooka do wydania.

Unwritten Codes of Conduct: Five Rules You Won’t Find in the Employee Manual – 5 bardzo prawdziwych rad na temat niepisanych zasad obowiązujących w firmie. Warto wiedzieć, gdy rozpoczyna się pracę.

How Our Smartphones Are Disconnecting Us and What to Do About It – osobisty artykuł Joseph Pennington, który dzieli się w nim swoimi doświadczeniami związanymi z negatywnym wpływem smartfonów na relacje w związkach.

My Parents Don’t Support My Dreams. What Should I Do? – czy zdarzyło Ci się, że po podzieleniu się z rodzicami swoim pomysłem, zamiast wsparcia dostałeś kubeł zimnej wody i mnóstwo narzekania oraz obaw? Jeżeli tak i nie wiesz jak sobie z tym poradzić, to polecam artykuł Celestine Chua.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone