Warto przeczytać w sieci #14

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

What Is Your Current Work Zone? – Mark Shead zadaje bardzo ważne pytanie: w jakiej strefie jesteś obecnie w pracy. Czy jesteś w strefie zielonej, w której rozwijasz się i cały czas uczysz czegoś nowego? Czy może jesteś w strefie żółtej, w której tylko od czasu do czasu zdarza Ci się, że masz okazję do uczenia się? A może już jesteś w strefie czerwonej, gdzie nie uczysz się już nic nowego, albo prawie nic nowego. Polecam przeczytać i dowiedzieć się, dlaczego nie warto być w strefie czerwonej.

4 Little Things that Will Matter a Lot More to You in 40 Years – tak jak w tytule. Jestem ciekaw czy zgodzisz się z autorem, czy też uważasz, że powinny znaleźć się na tej liście inne punkty.

Get Over Your Creativity Block With These 20 Social Media Content Ideas – tym razem coś dla użytkowników social media. Czyli wpis z 20 ideami na ożywienie naszych kanałów społecznościowych.

Kim jest osoba z postawą ofiary? – wpis Edyty Racławskiej, w którym Edyta bez owijania w bawełnę rozprawia się z osobami o postawie ofiary.

Here’s the Most Important Career (and Life) Asset You Can Develop – wpis zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ryan Holiday najpierw na przykładzie Winstona Churchilla, potem swoim i innych blogerów pokazuje, dlaczego trzeba posiadać swoją platformę i fanów. Gorąco polecam wszystkim blogerom i nie tylko.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja