Warto przeczytać w sieci #14

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

What Is Your Current Work Zone? – Mark Shead zadaje bardzo ważne pytanie: w jakiej strefie jesteś obecnie w pracy. Czy jesteś w strefie zielonej, w której rozwijasz się i cały czas uczysz czegoś nowego? Czy może jesteś w strefie żółtej, w której tylko od czasu do czasu zdarza Ci się, że masz okazję do uczenia się? A może już jesteś w strefie czerwonej, gdzie nie uczysz się już nic nowego, albo prawie nic nowego. Polecam przeczytać i dowiedzieć się, dlaczego nie warto być w strefie czerwonej.

4 Little Things that Will Matter a Lot More to You in 40 Years – tak jak w tytule. Jestem ciekaw czy zgodzisz się z autorem, czy też uważasz, że powinny znaleźć się na tej liście inne punkty.

Get Over Your Creativity Block With These 20 Social Media Content Ideas – tym razem coś dla użytkowników social media. Czyli artykuł z 20 ideami na ożywienie naszych kanałów społecznościowych.

Kim jest osoba z postawą ofiary? – artykuł Edyty Racławskiej, w którym Edyta bez owijania w bawełnę rozprawia się z osobami o postawie ofiary.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.