Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #14

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

What Is Your Current Work Zone? – Mark Shead zadaje bardzo ważne pytanie: w jakiej strefie jesteś obecnie w pracy. Czy jesteś w strefie zielonej, w której rozwijasz się i cały czas uczysz czegoś nowego? Czy może jesteś w strefie żółtej, w której tylko od czasu do czasu zdarza Ci się, że masz okazję do uczenia się? A może już jesteś w strefie czerwonej, gdzie nie uczysz się już nic nowego, albo prawie nic nowego. Polecam przeczytać i dowiedzieć się, dlaczego nie warto być w strefie czerwonej.

4 Little Things that Will Matter a Lot More to You in 40 Years – tak jak w tytule. Jestem ciekaw czy zgodzisz się z autorem, czy też uważasz, że powinny znaleźć się na tej liście inne punkty.

Get Over Your Creativity Block With These 20 Social Media Content Ideas – tym razem coś dla użytkowników social media. Czyli artykuł z 20 ideami na ożywienie naszych kanałów społecznościowych.

Kim jest osoba z postawą ofiary? – artykuł Edyty Racławskiej, w którym Edyta bez owijania w bawełnę rozprawia się z osobami o postawie ofiary.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone