Warto przeczytać w sieci #13

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Kilka mitów o gospodarce, które wciąż krążą po polskim Internecie – i nie tylko po Internecie, robiąc ludziom wodę z mózgu. Warto przeczytać, bo jest tam też sporo o produktywności i efektywności.

The things most likely to kill you in one infographic – często boimy się jakiejś wielkiej tragedii, czy zdarzenia, które może nas uśmiercić, jednak zazwyczaj umieramy na zgoła całkiem przyziemne dolegliwości. Jeżeli jesteś ciekaw, jakie zajrzyj do tego wpisu.

Level 10 Motivation – czyli o tym, dlaczego warto od czasu do czasu zrobić pauzę od pracy, a także, dlaczego warto zastanowić się, jak będzie wyglądać nasza praca na poziomie 10, a jak na 7, 5, czy 1.

The Destructive Habit of Evaluating Everything We Do – czy oceniasz wszystko, co robisz i nigdy nie jesteś zadowolony z tego, co masz lub osiągnąłeś? Zawsze uważasz, że można było więcej lub lepiej. Jeżeli tak to ten wpis jest dla Ciebie. Z niego dowiesz się jak pozbyć się tego zgubnego nawyku i zamienić go w nowy lepszy.

The power of the plastic inbox – artykuł poruszający kwestię wykorzystania tzw. korytek plastikowych do usystematyzowania procesu obiegu dokumentów. Sam korzystam w pracy z takich plastikowych korytek i nic tak nie pomogło mi ogarnąć bałaganu, jak to rozwiązanie, ale w wersji zmodyfikowanej i dostosowanej do moich potrzeb.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja