Warto przeczytać w sieci #12

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

Argument: Używamy tylko 10% mózgu – pewnie spotkałeś się już z tego typu argumentem? Jeżeli w niego wierzysz, przeczytaj ten wpis. Możliwe, że zmienisz zdanie.

5 nietypowych sposobów, które pomogą Ci wypromować swoją markę – jeżeli szukasz inspiracji na temat tego, w jaki sposób wypromować siebie lub swoją markę, to koniecznie zajrzyj do tego wpisu.

Życie to sinusoida – Paweł (vel. Pan Cytat), dotyka w tym wpisie szczególnie istotnej kwestii, o której wielu z nas zapomina. W życiu jest raz z górki, a raz pod górkę. Wyzwania i problemy mieszają się naprzemiennie z chwilami szczęścia i spokoju. I jeżeli liczysz, że spokój będzie trwał wiecznie, to zajrzyj do tego wpisu.

I na koniec polecam dwie serie wpisów Artura Króla poświęconych anty guru i fake guru. Warto przeczytać, zwłaszcza że wiele z nazwisk, które znalazły się na tych dwóch listach to osoby powszechnie znane w świecie motywacji i rozwoju osobistego i często cytowane.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja