Warto przeczytać w sieci #11

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

 

The Importance of Upgrading Your Tools – bardzo ciekawy wpis na temat konieczności ulepszania narzędzi, których się używa zarówno w pracy, jak i w życiu prywatny.

The 434 most important meetings on my Google Calendar each year (niestety krótko po zaproponowaniu tego wpisu Bob Stanke usunął całego bloga ze swojej strony i odnośnik przeniesie Cię do kopii strony zrobionej przez Google) – wpis Boba Stanke, który wywarł na mnie ogromne wrażenie. Bob odbywa w każdym roku 434 spotkania z samym sobą. Sposób i prostota, w jaki to zorganizował, zaimponowały mi. Postanowiłem sformalizować spotkania, które odbywam z samym sobą – na ten temat będzie oddzielny wpis.

Research Agrees: You Should Use Money to Buy Time – jeżeli myślisz, że nie można kupić czasu. To ten wpis wyprowadzi Cię z błędu 🙂

Don’t Believe Everything You Think – nie wiem jak Tobie, ale mi zdarza się uprawiać czarnowidztwo, które nie ma żadnych podstaw w faktach, a jest jedynie tworem mojej wyobraźni. Zatem zgodnie z mottem tego wpisu: nie wierz wszystkiemu, co myślisz.

Piramida Diltsa – artykuł Krzysztofa Skubisa o zastosowaniu piramidy Diltsa w dokonywaniu zmian w życiu i poziomów, na jakich odbywają się te zmiany. Bardzo przydatne, jeżeli nie próbujesz ustalić, dlaczego ciągle nie udaje Ci się zmienić swoich zachowań.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja