Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Warto przeczytać w sieci #10

warto przeczytać

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

What’s the Point of Self-Improvement Anyway? – zabawny, ale i okraszony sporą ilością wylgaryzmów artykuł Marka Mansona odpowiadający na pytanie: gdzie jest ostateczna granica samorozwoju?

The Benefits of Sleep: 5 Ways Sleep Can Help You Reclaim Your Chill – w świecie, w którym wszyscy chcą wydłużyć dobę i czas na swoje aktywności, sen schodzi na dalszy plan. A nie jest to dobre rozwiązanie, ale tym razem, zamiast straszyć konsekwencjami braku snu, zachęcam Cię do przeczytania artykułu, w którym znajdziesz korzyści wynikające ze snu.

Sometimes the Safe Path is Not the Right Path – bardzo ciepła opowieść Jen Picicci (artystki i pisarki) o swojej drodze do odkrycia właściwej ścieżki i o tym, że czasami bezpieczna ścieżka wcale nie jest właściwą ścieżką.

Generowanie czasu jest niemożliwe. Więc co nam pozostaje, kiedy czujemy się zbyt zajęci? – obszerny artykuł Rafała Ruby na temat znaczenia skupienia i wyciszenia w efektywnej pracy. Poruszany problem jest stary jak świat, ale odnoszę wrażenie, że nadal potrzebujemy takich tekstów jak ten, przypominających nam co jest ważne w efektywności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone