Warto przeczytać w sieci #10

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

WARTO PRZECZYTAĆ:

What’s the Point of Self-Improvement Anyway? – zabawny, ale i okraszony sporą ilością wylgaryzmów artykuł Marka Mansona odpowiadający na pytanie: gdzie jest ostateczna granica samorozwoju?

The Benefits of Sleep: 5 Ways Sleep Can Help You Reclaim Your Chill – w świecie, w którym wszyscy chcą wydłużyć dobę i czas na swoje aktywności, sen schodzi na dalszy plan. A nie jest to dobre rozwiązanie, ale tym razem, zamiast straszyć konsekwencjami braku snu, zachęcam Cię do przeczytania artykułu, w którym znajdziesz korzyści wynikające ze snu.

Sometimes the Safe Path is Not the Right Path – bardzo ciepła opowieść Jen Picicci (artystki i pisarki) o swojej drodze do odkrycia właściwej ścieżki i o tym, że czasami bezpieczna ścieżka wcale nie jest właściwą ścieżką.

Generowanie czasu jest niemożliwe. Więc co nam pozostaje, kiedy czujemy się zbyt zajęci? – obszerny artykuł Rafała Ruby na temat znaczenia skupienia i wyciszenia w efektywnej pracy. Poruszany problem jest stary jak świat, ale odnoszę wrażenie, że nadal potrzebujemy takich tekstów jak ten, przypominających nam co jest ważne w efektywności.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

koło życia

Koło życia

Czasami nachodzi nas refleksja, że coś jest nie tak w naszym życiu, czegoś nam brakuje. Czujemy, że coś musimy zmienić, ale nie wiemy co. W

produktywność

Rób mniej, ale lepiej i mądrzej

Zazwyczaj, gdy myślimy o produktywności, czy efektywności, to jednym z pierwszy skojarzeń, jakie przychodzą nam do głowy, jest robienie więcej i szybciej. Ba wydaje nam

E-BOOK "JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?"

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK I POBIERZ ZA DARMO E-BOOKA “JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?”

Znajdziesz w nim 15 trików, które przykleją do Ciebie Twoje cele i nawyki.

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim 15 tricków, które spowodują, że Twoje cele i nawyki przykleją się do Ciebie.