Warto przeczytać w sieci #1

Dzisiaj nietypowo, bo w piątek. Nie, nie zmieniłem dnia publikowania postów. Nadal w poniedziałki będę dostarczał Ci dawkę wiedzy na temat zarządzania czasem, organizacji, osiągania celów i tak dalej. Od dzisiaj natomiast co piątek będę publikował zestawienie ciekawych artykułów i materiałów z sieci, które chciałbym polecić Ci do przeczytania. Nadal będę poruszał się przede wszystkim w tematyce blogowej, ale od czasu do czasu pojawią się linki do innych tematycznie artykułów. Poniżej pierwsza piątka. Zaprasza do lektury 🙂

 

Warto przeczytać:

Prokrastynator – którym typem jesteś? (i jak sobie możesz poradzić?) – wpis Edyty Zając o prokastynacji i sposobach radzenia sobie z różnego rodzaju prokastynacjami.

10 uniwersalnych zasad tworzenia dobrych treści, czyli coś dla twórców – jeżeli piszesz, projektujesz, malujesz, tworzysz grafikę lub meble, cokolwiek innego to wpis dla Ciebie.

7 zdań, które z pewnością usłyszysz pracując w domu – tytuł mówi za siebie i niestety nie są to pochlebne opinie.

Sprawa Magdaleny Żuk, czyli wielki wkurw o małe nic – spojrzenie na sprawę z całkiem innej perspektywy w wydaniu Jasona Hunta.

Case study: 220.565 zł* w 11 dni ze sprzedaży kursu online – wpis Bartka Popiela odsłaniający kulisy związane z promocją i sprzedażą szkolenia online.

Więcej wpisów z treściami wartymi przeczytania na innych blogach znajdziesz tutaj. Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja