Share Week 2018 – moje propozycje

Jest taka blogerska tradycja, że raz do roku blogerzy polecają blogerów. I właśnie przyszedł ten czas, kiedy można pochwalić tych, którzy w ciągu poprzednich 12 miesięcy, albo dłużej, mieli na nas największy wpływ.

Share Week 2018

W tym roku rozpoczęła się siódma edycja Share Week (druga, w której ja uczestniczę). W związku z tym, że każda z kolejnych edycji cieszy się coraz większym zainteresowaniem, Andrzej Tucholski wydłużył czas jej trwania do 3 tygodni, a więc do 8 kwietnia 2018 roku. Jeżeli jesteś blogerem, to możesz dodać swoje typy na stronie Share Week 2018. A jeżeli jesteś czytelnikiem i szukasz nowych inspiracji, to możesz zajrzeć do rankingu i zobaczyć, kogo jeszcze można poczytać.

Zatem nie przedłużając, oto moje propozycje:

Jacek Kłosiński

Człowiek od kreatywnej pracy. Cały czas trzyma wysoki poziom, a jego blog to kwintesencja, tego co w designie najlepsze. Obok tematów typowo związanych z grafiką i designem Jacek Kłosiński porusza również kwestie rozwoju osobistego, produktywności i efektywności.

W tym roku dorzucił do treści pisanych również wideo i podcast, tak aby każdy dostawał wiedzę w formie, którą najbardziej lubi. Tym samym wyznaczył nowy standard w blogowaniu.

Michał Pasterski

Coach i trener, a jednocześnie bloger, który napisał na swoim blogu ponad 400 wpisów. I nie są to krótkie notki, ale długie teksty poruszające istotne problemy z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i edukacji. Oprócz bloga prowadzi projekt Life Architect poświęcony edukacji młodzieży i dorosłych, projekt Planets poświęcony psychospołecznej edukacji dzieci i Fundację Świadoma Edukacja.

Artur Król

Drugi coach i trzeci trener w zestawieniu Share Week 2018. Artur Król to także psycholog. Zawodowo zajmuje się zmianami, stąd nazwa jego bloga – ChangeMaker. Na jego blogu znajduje się pond 1000 artykułów na tematy związane z psychologią, rozwojem osobistym i zmianą. Czytam Go przede wszystkim z powodu rzeczowego i naukowego podejścia do omawianych tematów, ostrego bronienia swojego zdania oraz walki z fake guru rozwoju osobistego, ciemnotą oraz uprzedzeniami w odniesieniu do tematów, którymi się zajmuje.

A Wy, kogo byście zobaczyli w rankingu Share Week 2018.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Crew i pobrane z Unsplash.
Nawigacja