Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Share Week 2018 – moje propozycje

share week 2018

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jest taka blogerska tradycja, że raz do roku blogerzy polecają blogerów. I właśnie przyszedł ten czas, kiedy można pochwalić tych, którzy w ciągu poprzednich 12 miesięcy, albo dłużej, mieli na nas największy wpływ.

SHARE WEEK 2018

W tym roku rozpoczęła się siódma edycja Share Week (druga, w której ja uczestniczę). W związku z tym, że każda z kolejnych edycji cieszy się coraz większym zainteresowaniem, Andrzej Tucholski wydłużył czas jej trwania do 3 tygodni, a więc do 8 kwietnia 2018 roku. Jeżeli jesteś blogerem, to możesz dodać swoje typy na stronie Share Week 2018. A jeżeli jesteś czytelnikiem i szukasz nowych inspiracji, to możesz zajrzeć do rankingu i zobaczyć, kogo jeszcze można poczytać.

Zatem nie przedłużając, oto moje propozycje:

JACEK KŁOSIŃSKI

Człowiek od kreatywnej pracy. Cały czas trzyma wysoki poziom, a jego blog to kwintesencja, tego co w designie najlepsze. Obok tematów typowo związanych z grafiką i designem Jacek Kłosiński porusza również kwestie rozwoju osobistego, produktywności i efektywności.

W tym roku dorzucił do treści pisanych również wideo i podcast, tak aby każdy dostawał wiedzę w formie, którą najbardziej lubi. Tym samym wyznaczył nowy standard w blogowaniu.

MICHAŁ PASTERSKI

Coach i trener, a jednocześnie bloger, który napisał na swoim blogu ponad 400 artykułów. I nie są to krótkie notki, ale długie teksty poruszające istotne problemy z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i edukacji. Oprócz bloga prowadzi projekt Life Architect poświęcony edukacji młodzieży i dorosłych, projekt Planets poświęcony psychospołecznej edukacji dzieci i Fundację Świadoma Edukacja.

ARTUR KRÓL

Drugi coach i trzeci trener w zestawieniu Share Week 2018. Artur Król to także psycholog. Zawodowo zajmuje się zmianami, stąd nazwa jego bloga – ChangeMaker. Na jego blogu znajduje się pond 1000 artykułów na tematy związane z psychologią, rozwojem osobistym i zmianą. Czytam Go przede wszystkim z powodu rzeczowego i naukowego podejścia do omawianych tematów, ostrego bronienia swojego zdania oraz walki z fake guru rozwoju osobistego, ciemnotą oraz uprzedzeniami w odniesieniu do tematów, którymi się zajmuje.

A Wy, kogo byście zobaczyli w rankingu Share Week 2018.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Crew i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone