Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Mój subiektywny ranking blogów o rozwoju osobistym 2017, czyli 14 blogów polskojęzycznych, które warto czytać – część 1

ranking blogów o rozwoju osobistym 2017
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Ranking blogów o rozwoju osobistym 2017, czyli lista blogów, które polecam do czytania w 2018 roku, w przerwach pomiędzy czytaniem artykułów na Jak osiągać cele? 🙂

To pierwsze takie zestawienie sporządzone przeze mnie. Robiąc je mam świadomość jak ważne jest dobre źródło informacji na temat rozwoju osobistego. Na liście znajdują się blogi polskojęzyczne. Blogi  anglojęzyczne będą w artykule za tydzień.

METODOLOGIA

Krok 1. Na liście blogów, które śledzę jest obecnie 76 pozycji (polsko i anglojęzycznych) i to z nich wybierałem kandydatów do rankingu.

Krok 2. Wybór spośród powyższych 76 blogów tylko tych, które cytowałem w artykułach Warto przeczytać. Takich blogów było łącznie 56, w tym 24 polskojęzyczne. Z tych 24 blogów wybrałem te, których artykuły polecałem minimum 2 razy.

Krok 3. Ułożenie listy blogów według liczby cytowanych artykułów w ramach serii artykułów Warto przeczytać. Do ostatecznej listy trafiły tylko te blogi, których artykuły polecałem minimum dwa razy.

14 BLOGÓW O ROZWOJU OSOBISTYM, KTÓRE WARTO CZYTAĆ

 1. Edyta Zając
 2. Michał Pasterski
 3. Katarzyna Antosiewicz
 4. Zorganizowani
 5. Rafał Ruba
 6. ChangeMaker Blog Króla Artura
 7. Biznes Bez Stresu
 8. Marcin Kwieciński
 9. SKRIS
 10. Pani Swojego Czasu
 11. Take Better Way
 12. Jacek Kłosiński
 13. Angelika Cafe
 14. Brieftrip

A jakie są Wasze ulubione blogi o tematyce rozwoju osobistego, zarządzania czasem i osiągania celów, co byście dorzucili jeszcze do listy Ranking blogów o rozwoju osobistym 2017. Podawajcie linki w komentarzach. Może jest ktoś, kogo powinienem czytać, a o tym nie wiem.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Pablo Heimplatz i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.