Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Podsumowanie celów – październik 2018

Podsumowanie celów październik 2018

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

To z pewnością będzie jeden z krótszych artykułów na blogu i jedno z krótszych podsumowań w tym roku. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że zawsze staram się mówić i pisać krótko i na temat.

Zanim przejdę do podsumowania i przedstawię plany na listopad, to czuję, że należy Ci się słowo wyjaśnienia. Jeżeli śledzisz moje podsumowania regularnie, to prawdopodobnie zauważyłeś, że jestem bardzo monotematyczny. Jedyne plany, jakie robię od początku roku, dotyczą prawie wyłącznie bloga i tego, co się na nim dzieje. Wynika to z tego, że blog i jego rozwój jest obecnie moim numerem jeden na liście celów i poświęcam mu większość mojej uwagi. Takie podejście pozwala mi na robienie postępów, których nie byłbym w stanie osiągnąć, gdybym się rozdrabniał na kilka różnych celów.

JAKIE BYŁY PLANY?

W październiku byłem skupiony na określeniu podstawowych kierunków rozwoju mojej obecności w poszczególnych mediach społecznościowych.

JAK MI POSZŁO?

Plan zrealizowałem w 100%. Oczywiście oprócz powyższych działań, opublikowałem na blogu sześć artykułów, w tym dwa piątkowe Warto przeczytać.

PLANY NA LISTOPAD

Kontynuuję to, o czym napisałem w podsumowaniu września, czyli nadal pracuję nad moimi kanałami w portalach społecznościowych i pomysłami na treści, które je wzbogacą, a tym samym mam nadzieję, że będą wartościowe dla Ciebie.

A jakie są Twoje plany na listopad?

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Emma Matthews i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone