Podsumowanie celów – październik 2018

To z pewnością będzie jeden z krótszych wpisów na blogu i jedno z krótszych podsumowań w tym roku. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że zawsze staram się mówić i pisać krótko i na temat.

Zanim przejdę do podsumowania i przedstawię plany na listopad, to czuję, że należy Ci się słowo wyjaśnienia. Jeżeli śledzisz moje podsumowania regularnie, to prawdopodobnie zauważyłeś, że jestem bardzo monotematyczny. Jedyne plany, jakie robię od początku roku, dotyczą prawie wyłącznie bloga i tego, co się na nim dzieje. Wynika to z tego, że blog i jego rozwój jest obecnie moim numerem jeden na liście celów i poświęcam mu większość mojej uwagi. Takie podejście pozwala mi na robienie postępów, których nie byłbym w stanie osiągnąć, gdybym się rozdrabniał na kilka różnych celów.

Jakie były plany?

W październiku byłem skupiony na określeniu podstawowych kierunków rozwoju mojej obecności w poszczególnych mediach społecznościowych.

Jak mi poszło?

Plan zrealizowałem w 100%. Oczywiście oprócz powyższych działań, opublikowałem na blogu sześć wpisów, w tym dwa piątkowe Warto przeczytać.

Plany na listopad

Kontynuuję to, o czym napisałem w podsumowaniu września, czyli nadal pracuję nad moimi kanałami w portalach społecznościowych i pomysłami na treści, które je wzbogacą, a tym samym mam nadzieję, że będą wartościowe dla Ciebie.

A jakie są Twoje plany na listopad?

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Emma Matthews i pobrane z Unsplash.
Nawigacja