Podsumowanie celów – październik 2018

To z pewnością będzie jeden z krótszych artykułów na blogu i jedno z krótszych podsumowań w tym roku. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że zawsze staram się mówić i pisać krótko i na temat.

Zanim przejdę do podsumowania i przedstawię plany na listopad, to czuję, że należy Ci się słowo wyjaśnienia. Jeżeli śledzisz moje podsumowania regularnie, to prawdopodobnie zauważyłeś, że jestem bardzo monotematyczny. Jedyne plany, jakie robię od początku roku, dotyczą prawie wyłącznie bloga i tego, co się na nim dzieje. Wynika to z tego, że blog i jego rozwój jest obecnie moim numerem jeden na liście celów i poświęcam mu większość mojej uwagi. Takie podejście pozwala mi na robienie postępów, których nie byłbym w stanie osiągnąć, gdybym się rozdrabniał na kilka różnych celów.

JAKIE BYŁY PLANY?

W październiku byłem skupiony na określeniu podstawowych kierunków rozwoju mojej obecności w poszczególnych mediach społecznościowych.

JAK MI POSZŁO?

Plan zrealizowałem w 100%. Oczywiście oprócz powyższych działań, opublikowałem na blogu sześć artykułów, w tym dwa piątkowe Warto przeczytać.

PLANY NA LISTOPAD

Kontynuuję to, o czym napisałem w podsumowaniu września, czyli nadal pracuję nad moimi kanałami w portalach społecznościowych i pomysłami na treści, które je wzbogacą, a tym samym mam nadzieję, że będą wartościowe dla Ciebie.

A jakie są Twoje plany na listopad?

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Emma Matthews i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.